(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» - ексклюзивний офіційний дилер олив та мастил Agrinol!!!

13 Листопад 2017

Головною цінністю для «Волинської фондової компанії» є наші клієнти, тому ми постійно розвиваємось, щоб якнайповніше задовольняти зростаючі потреби аграріїв в сучасній техніці, запасних частинах, а також оливах і мастильних матеріалах.

Для того щоб пропонувати своїм клієнтам найкращу продукцію за найбільш вигідними цінами, «Волинська фондова компанія» підписала дилерську угоду із відомою компанією-виробником якісних олив та мастил Agrinol. Тому сьогодні ми можемо запропонувати вам програму імпортозаміщення по оливам і мастилам, що дозволить знизити собівартість свого бізнесу без ризику і втрати якості!

10 причин обрати оливи та мастила Agrinol:

1. Технології і якість Agrinol відповідають найвищим світовим стандартам. Компанія є членом Європейського інституту мастил ELGI (European Lubricating Grease Institute), тобто відповідає європейським стандартам виробництва продуктів нафтопереробки, а також є членом Національного інституту пластичних мастил США (National Lubricating Grease Institute - NLGI).

2. Продукція відповідає ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), а також присутня сертифікація мастильної продукції в системі REACH (Registration Evaluation And AuthorizationOf Chemicals).

3. Продукція виробляється з європейських базових масел із застосуванням присадок найвідоміших світових виробників, таких як  Lubrizol та Infinium.

4. Компанія Agrinol має представництва в 15 країнах світу та експортує свою продукцію в понад 50 країн Європи, Азії та Африки.

5. Продукція Agrinol випускається на європейському обладнанні з використанням світових технологій і стандартів. Виробнича площа заводу – 6048 кв.м  із понад 3000 працюючих.

6. Широкий асортимент продукції – понад 500 найменувань.

7. Компанія забезпечує повний виробничий цикл: від переробки сировини і виробництва мастильних матеріалів до фасування готової продукції в тару власного виготовлення, що мінімізує ризики підробок і сприяє зниженню вартості упаковки.

8. Компанія має власну контрольно-аналітичну вимірювальну лабораторію.

9. Продукція кожної партії зберігається протягом 5 років і доступна для аналізу, що проблематично з імпортними брендами.

10. Agrinol  - це єдиний виробник України, який провів публічні випробовування своєї продукції в імпортній техніці із залученням незалежної лабораторії і ЗМІ.

Таким чином, купуючи продукцію Agrinol у «Волинській фондовій компанії» ви отримуєте безкомпромісну якість за оптимальну ціну!!!