(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Потурбуйтеся про свою техніку завчасно – придбайте оригінальні запасні частини Kuhn у «Волинській фондовій компанії» зі знижкою!!!

08 Листопад 2017

Осінь – це не лише час для завершення робіт по збору врожаю, але й чудова нагода як слід підготуватися до початку наступного сезону.

Саме тому «Волинська фондова компанія» пропонує своїм клієнтам надзвичайно вигідну пропозицію – можливість передсезонного замовлення запасних частин до техніки Kuhn за привабливими цінами!

Чому це вигідно:

1. Оригінальні запасні частини ідеально підходять до вашої техніки, підвищують її продуктивність та продовжують термін служби.

2. Передсезонне замовлення запасних частин дозволяє економити – тільки в листопаді ви можете придбати оригінальні запасні частини Kuhn за надзвичайно низькими цінами.

3. Ви одержуєте впевненість у готовності вашої техніки до продуктивної роботи у наступному сезоні - замовляючи запасні частини Kuhn у «Волинській фондовій компанії» у листопаді, ви одержите їх вже  на початку року, тому встигнете провести необхідну заміну до початку весняних польових робіт.

Встигніть скористатися пропозицією від «Волинської фондової компанії»  - телефонуйте до нас просто сьогодні!