(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Достойна нагорода для достойної компанії – «Волинська фондова компанія» стала агродилером року на Рівненщині

01 Листопад 2017

30 листопада у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбулася головна патріотична подія року – церемонія нагородження «Люди Року Рівненщини-2017» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».

На цьому грандіозному патріотичному святі були присутні і представники «Волинської фондової компанії», адже саме наша компанія одержала перемогу в номінації «Агродилер року»!!!

Достойну і заслужену нагороду для «Волинської фондової компанії» і генерального директора Спященка Олександра Євгеновича мав честь одержати директор зі збуту у Західному регіоні Покидюк Олександр Васильович, який виголосив слова вдячності організаторам премії та нашим клієнтам – аграріям як Рівненщини, так і цілої України за підтримку та довіру.

Захід мав патріотичний характер та мав на меті підтримати патріотичний дух та відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність.

Розділяючи тему церемонії «Україна – це ти», «Волинська фондова компанія» відчуває відповідальність перед суспільством та докладає максимальних зусиль для того, щоб у цей складний час жити було краще: створює нові робочі місця, забезпечує працівникам гідну оплату праці та умови для навчання і розвитку, пропонує вигідні умови фінансування для клієнтів компанії та демонструє активну патріотичну позицію.

Ця висока нагорода для нас - не лише велика честь, але й велика відповідальність і стимул працювати ще краще для найповнішого задоволення потреб українських аграріїв для того, щоб  вітчизняний аграрний сектор став сильним та конкурентоспроможним локомотивом української економіки.