(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Інвестиції у знання»: «Волинська фондова компанія» провела нові навчання

24 Жовтень 2017

«Волинська фондова компанія» - один із лідерів ринку сільськогосподарської техніки, що працює на благо українських аграріїв уже майже чверть століття. Одним із секретів успіху компанії є постійне підвищення кваліфікації персоналу: різноманітні навчання, семінари та тренінги – так звані «інвестиції у знання».

Особливо інтенсивним у цьому плані був минулий тиждень, що розпочався навчанням для нових працівників та завершився цікавим тренінгом для ТОП-менеджменту «Волинської фондової компанії».

Навчання нових працівників тривали з 17 по 20 жовтня та відзначились насиченою та цікавою програмою: своїми знаннями з майбутніми менеджерами зі збуту сільськогосподарської техніки поділилися бренд-менеджери «Волинської фондової компанії», керівник відділу фінансів, керівник юридичного відділу та керівник Back-office. Крім того, з принципами ефективних продажів та цінностями і стандартами компанії нових працівників ознайомив комерційний директор Юрій Голіков.

Після 4 днів інтенсивних аудиторних занять у спеціально обладнаному навчальному класі компанії нові менеджери готові до плідної роботи на благо наших клієнтів – українських аграріїв.

Завершення тижня було не менш цікавим: 21-22 жовтня відбувся тренінг «Результативне управління і розвиваюче керівництво» від сертифікованого тренера Інни Банери для директорів філій та керівників відділів «Волинської фондової компанії». Даний тренінг мав на меті розвиток управлінських компетенцій та оволодіння ефективними методами та інструментами сучасної управлінської практики.

Також варто зазначити, що по завершенню тренінга відбулося нагородження пам’ятними кубками найкращих філій «Волинської фондової компанії» за результатами продажів ІI-го та III-ого кварталів 2017 року. Ними стали Полтавська та Західна філії відповідно. Вітаємо переможців та нагадуємо, що у всіх є шанс стати найкращою філією у IV кварталі. А щойно одержанні знання вам обов’язково у цьому допоможуть!