(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Потурбуйтесь про свою техніку: вигідна пропозиція від «Волинської фондової компанії»

18 Жовтень 2017

Не знаєте, як продовжити термін експлуатації вашої техніки та забезпечити високу продуктивність роботи? Секрет простий – скористайтесь вигідною програмою позасезонного обслуговування техніки AGCO від «Волинської фондової компанії» та отримайте можливість замовити необхідні запасні частини значно дешевше!

Замовляючи комплексне технічне обслуговування вашої техніки у «Волинській фондовій компанії», ви отримуєте повну діагностику з використанням спеціальних діагностичних інструментів згідно із контрольним списком перевірки від виробника.

Наші спеціалісти мають великий практичний досвід та пройшли усі необхідні навчання у виробника, тому ви можете бути впевнені у високій якості обслуговування.

«Волинська фондова компанія» забезпечує  оперативну доставку оригінальних запасних частин AGCO, що відзначаються зносостійкістю, надійністю та тривалим строком служби. При необхідності наші спеціалісти професійно та оперативно виконають заміну запасних частин, що вийшли з ладу.

Телефонуйте просто зараз, адже програма позасезонного обслуговування техніки AGCO від «Волинської фондової компанії» – це оптимальний час замовити усі необхідні запасні частини та привести вашу техніку у відмінну форму для продуктивної роботи в наступному сезоні.