(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» на Першому Європейському Дні Ферми

25 Вересень 2017

12 вересня 2017 року в с. Яреськи Шишацького району Полтавської області на базі агрофірми «ім. Довженка», що входить в агропромисловий холдинг «Астарта-Київ», відбувся Перший Європейський День ферми, одним із партнерів якого виступила «Волинська фондова компанія».

Захід був організований спільними зусиллями Асоціації виробників молока України, Всеукраїнської аграрної ради, консалтингової компанії «Дикун», а також агропромислового холдингу «Астарта-Київ».

Європейський День ферми відвідали понад 400 фермерів з усієї країни, які цікавляться розвитком тваринництва та молочного скотарства зокрема. Під час заходу відвідувачі мали змогу ознайомитися із сучасними технологіями ефективного тваринництва, почути дієві професійні поради, поспілкуватися та обмінятися досвідом з колегами.

Центральним моментом Дня ферми стало відкриття першого в Україні фідцентру, потужність якого розрахована на 10000 корів на добу. Цікаво, що це перший приклад інвестування агрохолдингом у розвиток молочного скотарства за усі часи незалежності України, що свідчить не лише про відродження, але й про поступовий розквіт галузі в Україні.

«Волинська фондова компанія» із задоволенням стала партнером Європейського Дня Ферми, оскільки в нашому асортименті є цікаві пропозиції для господарств, які займаються виробництвом молока. Окрім того, з Агрофірмою «ім. Довженка», на базі якої відбувся даний захід, компанія вже давно співпрацює, тому було приємно ще раз відвідати нашого давнього хорошого партнера, який, до того ж, є однією із найпотужніших ферм у Полтавському регіоні.

Дякуємо організаторам за можливість взяти участь у такому цікавому заході та надіємося на подальшу плідну співпрацю.