(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Демотур легендарного трактора-флагмана Fendt 936 та посівного комплексу Kuhn Espro 6000R: поспішайте приєднатися!

13 Вересень 2017

Основним завданням «Волинської фондової компанії» є якнайповніше забезпечення потреб українських аграріїв у якісній сучасній техніці, використання якої дозволяє досягти максимальної продуктивності.

Техніка від «Волинської фондової компанії» – це запорука успіху, ефективності та надійності. У цьому вже встигли переконатися численні наші клієнти з усіх куточків України. Переконайтесь у цьому і ви, приєднавшись до Демотуру сучасної техніки – трактора Fendt 936 та посівного комплексу Kuhn Espro 6000R від «Волинської фондової компанії», який стартує на території Рівненської області уже цього тижня!

Демотур – це унікальна можливість побачити інноваційну техніку не на виставковому стенді чи оглядовому майданчику, а в роботі в умовах вашого господарства. Це дозволяє познайомитися з усіма особливостями агрегатів та на власні очі оцінити їхні переваги.

Трактор Fendt 936 – один із лідерів на ринку тракторів, що не потребує реклами. У ньому оптимально поєднані сучасні технології, які забезпечують аграріям суттєві економічні переваги. Про цей трактор не варто багато говорити – його потрібно бачити:

http://vfc.com.ua/uk/4783-kolisni-traktori-fendt/products/4810-kolisniy-traktor-fendt-900-vario

Посівний комплекс Kuhn Espro 6000R – яскравий представник із сімейства техніки від беззаперечного світового лідера за обсягом виробництва сільськогосподарської техніки – французької корпорації Kuhn. Ця техніка уособлює багаторічний досвід роботи та унікальний підхід до потреб аграріїв:

http://vfc.com.ua/uk/334-minimalniy-obrobitok/products/4870-sivalka-zernova-kuhn-espro

Демотур трактора Fendt 936 та посівного комплексу Kuhn Espro 6000R триватиме з 15 по 25 вересня 2017року. Усе, що вам необхідно зробити для того, щоб на власні очі побачити дану техніку в роботі у своєму господарстві – зателефонувати бренд-менеджеру «Волинської фондової компанії» Денису Кузьмичу за номером +38(050)4384644.