(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum SR 4m та плуг Kuhn Challenger – учасники змагань в рамках Днів Агротехнологій від УКАБу

12 Вересень 2017

14 вересня в рамках проекту «Дні агротехнологій» від Українського Клубу Аграрного Бізнесу відбудеться демонстрація найефективніших технологічних рішень у сільському господарстві, зокрема, будуть показані в роботі сучасні дисколапові агрегати, глибокорозпушувачі, плуги та важкі дискові борони. Крім того, заплановано тест-драйв тракторів та шоу танцюючих навантажувачів.

Захід відбудеться на полі ПрАТ «Агрофорт» (МХП) у с. Черняхів Кагарлицького району Київської області. 

«Волинська фондова компанія» візьме участь у даній демонстрації техніки відразу у двох блоках: глибокорозпушувачі та плуги і представить:

-          Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum SR 4m, який працюватиме у парі із трактором Massey Ferguson 8690:

http://vfc.com.ua/uk/5519-glibokorozpushuvachi-agrisem/products/5528-glibokorozpushuvach-agrisem-cultiplow-platinum

-          Напівнавісний плуг Kuhn Challenger, який працюватиме у парі із трактором Fendt 1050 Vario:

http://vfc.com.ua/uk/388-oborotni-napivnavisni-plugi/products/400-plug-oborotniy-napivnavisniy-kuhn-challenger

Особливістю демонстрацій техніки із серії «Дні агротехнологій» є те, що вони проходять у формі змагань, адже під час демонстрації робота кожного агрегата оцінюється експертним журі за заданими критеріями, такими як: глибина, швидкість та ширина захвату.

Варто зауважити, що дана демонстрація проходитиме у рамках VIII Міжнародної конференції "Ефективне управління агрокомпаніями" (LFM 4.0), присвяченій теміагробізнес майбутнього, що розпочнеться ще 13 вересня та триватиме впродовж двох днів. LFM 4.0 – це чудова нагода перейняти унікальний досвід від українських та світових експертів, та отримати практичні поради та дієві рецепти успіху від представників провідних компаній. Бонусом конференції стане можливість оцінити роботу сучасної техніки на власні очі під час Дня агротехнологій. 

Побажаємо успіху нашим агрегатам і нехай переможе найдостойніший!