(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

На Волині відзначили головне свято аграріїв – «Обжинки-2017»

11 Вересень 2017

З давніх-давен обжинки були найбільш очікуваним святом для кожного хлібороба, оскільки знаменували закінчення важких робіт по збору урожаю та дозволяли підбити підсумки аграрного року. Цьогоріч на Волині з ініціативи Департаменту агропромислового розвитку обласної держадміністрації вирішили відновити цю славну українську традицію, тому 8 вересня на території Луцького іподрому було людно – аграрії святкували Обжинки 2017. До слова, дрес-кодом заходу була вишиванка, тому Обжинки пройшли у надзвичайно колоритній та позитивній атмосфері.

 

 

 

Урочиста частина свята розпочалась із освячення хлібів Владикою Михаїлом та офіційного привітання голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, який висловив слова вдячності аграріям, які не покладаючи рук працюють задля добробуту української нації.

Очільник Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко також привітав аграріїв із завершенням жнив та зазначив, що на Волині уже четвертий рік поспіль зібрано понад 1 мільйон тонн зернових, а після збору кукурудзи цього року очікується рекордний урожай за всю історію Волині.

На офіційній частині свята не лише лунали привітальні слова, але й були вручені численні подяки, почесні грамоти та дипломи визначним волинським аграріям. До слова, Дипломом Волинської обласної державної адміністрації та Департаменту агропромислового розвитку за участь в обласному святі «Обжинки-2017» була нагороджена і «Волинська фондова компанія» - довговічний та надійний партнер багатьох волинських аграріїв, яка була одним із спонсорів свята врожаю.

На святі був представлений аграрний потенціал районів Волині, окремих сільськогосподарських підприємств, закладів професійно-технічної освіти та партнерів аграріїв.

«Волинська фондова компанія» на Обжинках представила потужну сучасну техніку: самохідний обприскувач Kuhn Boxer 2025 M, трактор Massey Ferguson 7724 та плуг Unia L 4+1, а також трактор Fendt 936 і плуг Kuhn Multi-Leader 8T, які привертали увагу гостей свята.

Також «Обжинки-2017» були багаті на різноманітні частування, майстер-класи та веселі козацькі розваги. Родзинкою свята було встановлення рекорду України на найбільший спечений коровай – понад 750 кілограмів, який презентувала компанія «Теремно хліб».

Загалом, «Обжинки -2017» пройшли в позитивній та святковій атмосфері, а організатори висловили сподівання, що подібні святкування на Волині стануть доброю традицією. «Волинська фондова компанія» підтримує цю ініціативу та ще раз вітає усіх аграріїв з Обжинками!!!