(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» запрошує на «Обжинки 2017»

05 Вересень 2017

Традиційно одним із найбільших свят для аграріїв завжди були обжинки: день, коли завершувалися усі справи по збору урожаю та можна було підбити підсумки у святковій атмосфері.  

Цього року на Волині вирішили відновити цю славну традицію, тому 8 вересня на території Луцького іподрому, що знаходиться на території парку Лесі Українки відбудеться свято урожаю «Обжинки 2017».

Ініціатором та організатором дійства є Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, а генеральним спонсором – Громадська спілка «СПАС».

Головним технічним партнером свята «Обжинки 2017» є «Волинська фондова компанія», яка презентуватиме сучасну сільськогосподарську техніку – обприскувач Kuhn Boxer 2025 M, трактор Massey Ferguson 7724 та плуг Unia L 4+1, а також трактор Fendt 936 і плуг Kuhn Multi-Leader 8T, тому кожен з гостей заходу зможе побачити ці високотехнологічні агрегати на власні очі.

«Обжинки 2017» розпочнуться о 12 годині та триватимуть впродовж усього дня. У програмі заходу презентації аграрного потенціалу краю та кращих господарів, цікава розважальна програма із виступами артистів, лотереями та розіграшами, національними іграми та змаганнями, а також майстер-класи народних промислів, виставка тварин та короваїв урожаю 2017 року і смачні частування.

Організатори закликають усіх гостей свята підтримати національний дух та одягнути вишиванку – саме таким є дрес-код «Обжинок 2017».

«Волинська фондова компанія» вітає усіх волинських аграріїв із завершенням збору урожаю та запрошує прийти на «Обжинки 2017»!!!

Будемо раді зустрітись з Вами!