(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Kuhn Oceanis 7700 від «Волинської фондової компанії» - яскравий учасник змагань сучасних обприскувачів в рамках «Днів агротехнологій»

31 Серпень 2017

Нещодавно «Український клуб аграрного бізнесу» спільно із агенцією «AgriEvent» провели третю серію «Днів агротехнологій», присвячену ефективним технологіям обприскування.

«Волинська фондова компанія» долучилася до даного заходу, представивши потужну техніку зі світовим іменем – причіпний обприскувач Kuhn Oceanis 7700, який відзначається своїми високими техніко-економічними показниками.

Дійство відбувалося у Вінницькій області на полі ТОВ «Вінницька аграрно-промислова група» та привернуло увагу численних аграріїв, які приїхали подивитися на демонстрацію самохідних та причіпних обприскувачів відомих брендів в роботі.

Окрім відвідувачів заходу, ефективність роботи обприскувачів оцінювали експерти, беручи до уваги наступні критерії: проходження смуги перешкод з напівзаповненим баком для найбільшого розгойдування; стабільність руху та роботи зі штангою  на відстані 50 см від поверхні ґрунту, ефективність роботи на максимальній швидкості на смузі перешкод, точність руху у міжрядді та мінімізацію маневрів під час розвертання та стабілізацію штанги при мінімальній висоті над поверхнею.

Слід відмітити, що обприскувач Kuhn Oceanis 7700, який працював у парі із трактором-флагманом Fendt 936 Vario, впорався з цими завданнями на відмінно та продемонстрував себе з найкращої сторони.

 

Окрім ознайомлення з перевагами і особливостями роботи сучасних обприскувачів, відвідувачі заходу «Дні агротехнологій. Обприскування» також мали змогу поспілкуватися з колегами з метою обміну досвідом.

Дякуємо «Українському клубу аграрного бізнесу» та агенції «AgriEvent» за відмінну організацію заходу та наданий майданчик для демонстрації сучасних технологій. Завдяки таким заходам кожен аграрій може на власні очі побачити ефективну сучасну техніку в роботі.