(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

До найпрестижнішого богатирського турніру - Командного Чемпіонату України зі стронгмену 2017 залишився 1 день!!!

23 Серпень 2017

«Волинська фондова компанія» пропонує провести День міста Луцька у богатирському дусі – відвідати найпрестижніший богатирський турнір нашої держави – Командний Чемпіонат України зі стронгмену 2017, який відбудеться 25 серпня на проспекті Волі перед головним корпусом СНУ імені Лесі Українки.

З 15:00 по 19:00 у цей святковий день богатирі зі всієї України змагатимуться за право представляти нашу державу на Чемпіонаті світу зі стронгмену. Головним рефері змагань буде Заслужений Майстер спорту України, а також володар титулів «Найсильніша людина світу» та «Найсильніша людина України» Василь Вірастюк.

 «Волинська фондова компанія» є офіційним спонсором Чемпіонату, тому родзинкою змагань стане перетягування потужного трактора Fendt 936 Vario українськими богатирями.

Також глядачів чекають конкурси та вікторини з розіграшем цінних призів та подарунків від організаторів та партнерів Чемпіонату.

З нетерпінням чекаємо вас 25 серпня на найпрестижнішому богатирському турнірі - Командному Чемпіонаті України зі стронгмену 2017!!!