(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Яскраві моменти Французького Дня Поля

22 Серпень 2017

Цьогорічний серпень для працівників «Волинської фондової компанії» виявився не лише спекотним, але й багатим на різноманітні цікаві події. Зокрема, нещодавно наша компанія спільно зі своїм багаторічним надійним партнером – французькою корпорацією Kuhn взяла участь у Французькому Дні Поля, що відбувся на честь 10-річчя функціонування компанії Євраліс в Україні.

Захід відбувся на базі ТОВ «Маяк-Худяки», що знаходиться у селі Худяки Черкаської області, а його гостями стали численні агропідприємства, представники Посольства Франції в Україні, представники державної влади, зокрема голова Черкаської райдержадміністрації Анатолій Яріш та всі, хто цікавиться новинками та подіями агробізнесу.

Програма Дня поля була насиченою та цікавою: вітальні промови від господарів та гостей заходу, польові презентації на посівах, польові шоу інноваційної техніки в роботі, цікава розважальна програма з розіграшем цінних подарунків, святкові дегустації, а також концерт Олега Скрипки та гурту ВВ.

Під час польових демонстрацій техніки відвідувачі Дня поля мали змогу ознайомитися з особливостями та перевагами техніки від «Волинської фондової компанії» - причіпним обприскувачем Kuhn Oceanis 7700 RHA та самохідним обприскувачем Kuhn Boxer 2025 M, які відмінно проявили себе в роботі.

Ще раз вітаємо компанію Євраліс з ювілеєм та дякуємо за відмінну організацію цікавого аграрного свята!