(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Демотур 2017 трактора Massey Ferguson 7722: встигніть приєднатися і ви!!!

19 Серпень 2017

Потужна інноваційна техніка від «Волинської фондової компанії» – запорука ефективності та надійності. Переконайтесь у цьому самі, приєднавшись до демотуру трактора Massey Ferguson 7722, який просто зараз проводить «Волинська фондова компанія» на території Житомирської та Хмельницької областей!

Massey Ferguson – всесвітньовідомий бренд, що входить у корпорацію AGCO, та протягом 170 років утримує репутацію однієї з ведучих марок сільськогосподарської техніки.

Сьогодні «Волинська фондова компанія» хоче поближче познайомити свої клієнтів із особливостями та перевагами одного із яскравих представників лінійки тракторів Massey Ferguson, а саме – з трактором Massey Ferguson 7722. Саме такою є мета даного демотуру.

Незаперечними перевагами трактора Massey Ferguson 7722, які ви гарантовано оціните, є:

-         економія палива;

-         низький коефіцієнт зносу двигуна;

-         низький рівень шуму двигуна;

-         плавна і ефективна робота;

-        виняткова потужність та чудовий обертовий момент, що дозволяють максимально підвищити швидкість роботи техніки.

В цілому, трактор Massey Ferguson 7722 – це поєднання інноваційних технологій сучасності із простою та надійною конструкцією, що дозволяє досягнути максимальної продуктивності, економічності та безпечності!

Під час демотуру трактор Massey Ferguson 7722 працюватиме у тандемі з навісним плугом Kuhn Multi-Master 123, який відзначається надійністю, довговічністю та простотою в експлуатації.

Усе, що вам необхідно зробити для того, щоб на власні очі побачити дану техніку в роботі у своєму господарстві – зателефонувати начальнику відділу AGCO «Волинської фондової компанії» Юрію Петренку за номером +38(050)3725559.