(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

День поля «Органіка та хімія – два шляхи до врожаю» – відбувся!

18 Серпень 2017

Сьогодні у м. Кропивницький відбулося справжнє аграрне свято – традиційний День поля від Торгового дому «Соєвий вік», у якому взяла участь і «Волинська фондова компанія».

Під час Дня поля гості заходу мали можливість оглянути відразу 2 демо-ділянки, оскільки тематика події стосувалась двох різних напрямків ведення агробізнесу: органічного та хімічного.

При оголошенні результатів закладених дослідів враховувалися 2 основні параметри: економічна ефективність вирощування та врожайність сільськогосподарських культур.

Крім того, на Дні поля відбулася презентація нових сортів та польова конференція «Насіння, яке збагачує», під час якої аграрії почули цінні практичні поради від спікерів, а також мали можливість взяти участь в дискусії та поділитися власним досвідом.

Цікавою для численних гостей заходу була і демонстрація потужної сільськогосподарської техніки, під час якої кожен із присутніх міг на власні очі оцінити усі особливості і переваги того чи іншого агрегату.

Також організатори Для поля підготували цікаву розважальну програму з розіграшами цінних подарунків та святковий обід.

В загальному, День поля «Органіка та хімія – два шляхи до врожаю» пройшов у позитивній атмосфері партнерства та спілкування між колегами.

Дякуємо Торговому дому «Соєвий вік» за відмінну організацію Дня поля та надіємося на подальшу плідну співпрацю!