(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» – генеральний партнер по техніці IV Національного Дня Картоплі

18 Серпень 2017

22 серпня 2017 року на Житомирщині, а саме в смт Брусилів на базі ТОВ «Агрофірма «Брусилів» відбудеться традиційний Національний День Картоплі – наймасштабніша подія на теренах України, що від А до Я присвячена картоплярству.

Генеральним партнером по техніці Національного Дня Картоплі цього року є «Волинська фондова компанія», тому ми раді запросити усіх, хто цікавиться картоплярством, зокрема новими технологіями обробітку картоплі, відвідати даний захід.

Організатори підготували насичену програму, що включає в себе теоретичну та практичну частини, розваги, розіграші призів від партнерів заходу, а також святкову гала вечерю.

Під час теоретичної частини Національного Дня картоплі гості заходу матимуть змогу отримати актуальну аналітичну інформацію про ситуацію на ринку картоплі як України, так і світу, а також почути професійні поради експертів щодо технологій вирощування, зберігання та переробки картоплі, а також систем удобрення та захисту і способів підвищення врожайності.

Практична частина заходу складатиметься із кількох окремих блоків:

-          Демонстрація сортів картоплі української та іноземної селекції.

-          Демонстрація агрохімічних технологій вирощування картоплі.

-          Демонстрація картоплезбиральної техніки.

-          Демонстрація техніки для картоплярства.

Під час практичної частини Дня картоплі «Волинська фондова компанія» представить потужну техніку відомих брендів: трактор Massey Ferguson 7700 та 5-ти корпусний плуг Kuhn Multi-Master, а також телескопічний навантажувач Massey Ferguson.

Реєстрація учасників заходу розпочнеться о 8:00 22 серпня.

Будемо раді зустрітись із вами на IV Національному Дні Картоплі!!!