(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Корпоративна поїздка на озеро Світязь: як відпочивають активні працівники "Волинської фондової компанії"

14 Серпень 2017

Вагому частину свого життя кожен із нас проводить на роботі, тому не дивно, що колектив часто стає справжньою родиною. Від того, наскільки дружніми та невимушеними є відносини у колективі, значною мірою залежить і продуктивність роботи як одного працівника, так і усієї компанії.

Розуміючи це, керівництво «Волинської фондової компанії» постійно організовує цікаві корпоративні розваги, адже ніщо так добре не зближує людей, як спільний відпочинок та неформальне спілкування поза стінами офісу.

Зокрема, минулі вихідні колектив «Волинської фондової компанії» відпочивав на озері Світязь. Слід сказати, що такі корпоративні поїздки у цей мальовничий куточок Волині стали уже доброю традицією серед працівників компанії.

Як і щороку, відпочинок був насиченим та активним: пляжний волейбол, катання на катамарані, «Твістер» та «Мафія», сонячні ванни, купання в чарівному Світязі, а також смачнющий шашличок та уха.

Спогади про цю корпоративну поїздку ще довго зігріватимуть серця працівників компанії, які чудово відпочили і надихнулися на подальшу злагоджену співпрацю в нашій дружній команді.

 

«Волинська фондова компанія» вкотре показує приклад, як потрібно дбати та заохочувати своїх працівників. Дякуємо керівництву компанії за організацію чудового відпочинку і з нетерпінням чекаємо нових корпоративних розваг.