(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Не пропустіть унікальну можливість побачити ефективні технології обприскування на власні очі!

09 Серпень 2017

10 серпня 2017 року на полі ТОВ «Вінницька аграрно-промислова група» у с. Голубовка  Калинівського району Вінницької області відбудеться третій захід із серії «Дні агротехнологій», присвячений  демонстрації ефективних технологій обприскування. До даного заходу приєдналась і «Волинська фондова компанія», тому радо запрошуємо вас відвідати цю подію та на власні очі побачити демонстрації самохідних та причіпних обприскувачів від відомих іноземних брендів.

Організатором заходу «Дні агротехнологій. Обприскування» є асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією AgriEvent. Подія відбуватиметься за активної участі членів УКАБ та всіх агровиробників, які зацікавлені у запровадженні нових технологій. 

Серед причин відвідати «Дні агротехнологій. Обприскування» можна назвати можливість здійснити тестування та оцінку сільськогосподарської техніки провідних світових виробників та обрати оптимальний варіант для власного господарства, а також поспілкуватися з директорами з виробництва, головними агрономами, головними інженерами 20 найбільших агрохолдингів України, які входять до асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Під час заходу роботу техніки в польових умовах оцінюватиме експертне журі, беручи до уваги проходження смуги перешкод з напівзаповненим баком для найбільшого розгойдування, стабільність руху та роботи зі штангою  на відстані 50 см від поверхні ґрунту, ефективність роботи на максимальній швидкості на смузі перешкод, точність руху у міжрядді та мінімізацію маневрів під час розвертання та стабілізацію штанги при мінімальній висоті над поверхнею.

На заході «Волинська фондова компанія» представить потужну техніку зі світовим іменем – причіпний обприскувач Kuhn Oceanis 7700, який працюватиме в парі із флагманом серед тракторів – трактором Fendt 936 Vario.

Причіпний обприскувач Kuhn Oceanis 7700 – техніка з високими техніко-економічними показниками. Перевагами даної моделі є суперстабільна алюмінієва штанга, стійка до корозії, індуктор для зручного заправлення обприскувача та нечутливий до агресивних продуктів та УФ-променів бак з армованого поліестеру.

Відвідайте «Дні агротехнологій. Обприскування» і на власні очі оцініть усі переваги даного причіпного обприскувача!

Будемо раді вас бачити!!!