(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Грандіозний День поля від "Волинської фондової компанії": фотопідсумки

09 Серпень 2017

Вчора на Волині відбулася найбільш очікувана аграрна подія цього літа – День поля від «Волинської фондової компанії» на базі СГПП «Рать». Захід став справжнім святом для аграріїв, які приїхали не лише з Волині, але й із сусідніх областей.

День поля проходив в святковій атмосфері, тому вже під час реєстрації учасників лунала музика: відбувалися виступи саксофоніста, скрипальки та вокалістки, а саме відкриття Дня поля розпочалося із урочистого перерізання червоної стрічки.

Першим привітав гостей заступник генерального директора по післяпродажному обслуговуванню «Волинської фондової компанії» Валерій Васильович Дудар, який подякував усім аграріям, що відгукнулися на запрошення та приїхали на День поля, а також побажав гостям свята чудового настрою та хорошого дня.

Наступним привітав гостей Дня поля відомий на Волині та за її межами успішний аграрій Віктор Анатолійович Шумський – керівник СГПП «Рать», на землях якого і проходив даний захід. Віктор Анатолійович підкреслив, що  для нього особливо важливою є співпраця з «Волинською фондовою компанією», оскільки тут можна не лише придбати сільськогосподарську техніку, але й отримати якісне сервісне обслуговування, що на сьогодні є невід’ємним елементом продажу.

Завершив офіційну частину свята директор департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Мефодійович Горбенко, який радо прийняв запрошення відвідати Грандіозне аграрне свято – День поля від «Волинської фондової компанії».

Після офіційної частини відразу розпочалися демонстрації техніки, під час яких бренд-менеджери «Волинської фондової компанії» детально зупинилися на конкурентних перевагах та особливостях кожної моделі, після чого кожен із присутніх побачив інноваційну техніку в роботі на власні очі.

 

 

Завершальним елементом Дня поля став святковий обід та розважальна програма із виступами артистів та запальними танцями гарячих красунь. Але на цьому сюрпризи від господарів свята не завершилися: гостей Дня поля чекав розіграш цінних призів – 3 аграрії стали щасливими власниками 600 кг шпагату Bezаlin, а головним призом стала бочка оливи Total.

 

День поля пройшов в урочистій та святковій атмосфері. «Волинська фондова компанія» дякує усім, хто відвідав це грандіозне дійство – для нас важлива ваша присутність.

Особливу подяку висловлюємо працівникам СГПП «Рать» та особисто керівнику господарства – Віктору Анатолійовичу Шумському. Надіємося на подальшу плідну співпрацю та на те, що сьогоднішнє свято стане початком хорошої традиції спільно організовувати подібні заходи і надалі!