(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Найочікуваніша подія на Волині – грандіозний День поля від «Волинської фондової компанії»

02 Серпень 2017

З радістю інформуємо українських аграріїв та усіх, хто цікавиться агробізнесом та новинками ринку сільськогосподарської техніки, що 8 серпня 2017 року у с. Оздів на полі нашого постійного клієнта Віктора Шумського - керівника СГПП «Рать» відбудеться грандіозний День поля від «Волинської фондової компанії».

Обіцяємо – буде гаряче, адже таких масштабів Волинь ще не бачила: демонстрація відразу 13 одиниць потужної техніки від брендів зі світовим іменем, що не потребують реклами – Massey Ferguson, Fendt та Challenger, що входять у корпорацію AGCO, а також таких гігантів ринку сільськогосподарської техніки, як Kuhn, Agrisem та Unia.

Кожен гість Дня поля зможе на власні очі оцінити переваги техніки від «Волинської фондової компанії» та її довговічних надійних партнерів, а також приємно провести час у дружній партнерській атмосфері, адже у програмі заходу передбачені численні розваги, виступи артистів, запальні танці волинських красунь та святковий обід.

За детальною інформацією щодо участі у Дні поля звертайтесь за телефоном - +38(050)438-63-74 – Олександр Покидюк, директор Західної філії.

З нетерпінням чекаємо кожного з Вас!

До зустрічі 8 серпня на наймасштабнішому Дні поля на Волині!!!