(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» запрошує на Французький День Поля

31 Липень 2017

«Волинська фондова компанія» спільно зі своїм давнім та надійним партнером – французькою корпорацією Kuhn приєдналася до Французького Дня Поля і радо запрошує своїх клієнтів відвідати цю грандіозну подію!

Французький День Поля відбудеться 3 серпня на базі ТОВ «Маяк-Худяки», що знаходиться у  с. Худяки, траса Черкаси-Чигирин. До слова, захід відбувається за сприяння Посольства Франції в Україні.

У програмі заходу вітальні промови від офіційних делегацій та партнерів, дегустації, оглядовий політ на повітряній кулі, польові презентації на посівах та польові шоу техніки в роботі. Родзинкою свята буде концерт спеціального гостя Дня поля – Олега Скрипки та гурту ВВ, який відбудеться на честь 10-річчя Євраліс в Україні. Окрім того, на гостей Дня поля очікують лотереї та ексклюзивні подарунки, головним серед яких стане квадрокоптер DJI Phantom 3 Professional!!!

На Дні поля «Волинська фондова компанія» представить потужну техніку зі світовим ім’ям – причіпний обприскувач Kuhn Oceanis 7700 RHA та самохідний обприскувач Kuhn Boxer 2025 M.

Самохідний обприскувач Kuhn Boxer 2025 M - ідеальна машина для малих і середніх господарств, які прагнуть скоротити витрати і отримати кращу якість роботи. Boxer має один з найбільших дорожніх просвітів у своєму класі (1,4 метра), ергономічну кабіна і надзвичайно міцний корпус, оснащений пневматичною підвіскою.

Причіпний обприскувач Kuhn Oceanis 7700 RHA – техніка з високими техніко-економічними показниками. Перевагами даної моделі є суперстабільна алюмінієва штанга, стійка до корозії, індуктор для зручного заправлення обприскувача та нечутливий до агресивних продуктів та УФ-променів бак з армованого поліестеру.

З нетерпінням чекаємо зустрічі на Французькому Дні Поля!