(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» провела навчання для нових менеджерів зі збуту сільськогосподарської техніки

31 Липень 2017

"Інвестиції в знання завжди дають найбільший прибуток", - саме цього принципу, сформульованого Бенджаміном Франкліном, дотримується «Волинська фондова компанія», постійно працюючи над підвищенням кваліфікації наших працівників. Саме тому, протягом цілого тижня з 24 по 28 липня у центральному офісі компанії у м. Луцьку відбувалися навчання нових працівників – майбутніх менеджерів зі збуту сільськогосподарської техніки.

Програма навчань була цікавою, інформативною та дуже насиченою. Вона включала в себе як аудиторні заняття у спеціально обладнаному навчальному класі компанії, так і безпосередні огляди техніки на демонстраційному майданчику, спрямовані на розвиток практичних навиків та закріплення одержаних теоретичних знань.

Навчання проводилося у розрізі окремих брендів і кожен день завершувався своєрідним екзаменом, щоб переконатися в успішному засвоєнні інформації новими членами нашої команди.

Під час навчань своїм досвідом з молодшими колегами поділилися справжні знавці своєї справи - бренд-менеджер – Сергій Стречен, бренд-менеджер – Денис Кузьмич та начальник відділу AGCO – Юрій Петренко.

 

З принципами ефективних продажів нових працівників ознайомив комерційний директор «Волинської фондової компанії» - Юрій Голіков, який розповів про високі стандарти компанії, важливість принципу клієнтоорієнтованості та охоче поділився власними секретами успіху.

В останній день навчань окрім оглядів техніки та лекцій відбулося також ознайомлення менеджерів з існуючими програмами фінансування, які доступні нашим клієнтам під час купівлі техніки, яке провела представник фінансового відділу компанії – Оксана Сирота.

Після такого інтенсивного навчання нові менеджери готові професійно і плідно працювати для якнайповнішого задоволення потреб клієнтів «Волинської фондової компанії». Адже основне правило компанії незмінне: «Наші клієнти – у центрі всього, що ми робимо»!