(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Надпотужний Fendt 1050 від «Волинської фондової компанії» вже доступний аграріям Волині та Рівненщини

26 Липень 2017

20 липня 2017 року відбулася перша на Волині презентація трактора Fendt 1050 потужністю 517 кінських сил з унікальним дизайном від компанії Porsche. Щасливцями, які першими побачили надпотужну новинку від німецького лідера ринку тракторів, представлену «Волинською фондовою компанією», стали наші постійні партнери – СГПП «Рать» Луцького району Волинської області, які планують придбати даний трактор для свого господарства.

Окрім керівника підприємства – відомого на Волині аграрія Віктора Шумського та його молодшого сина, який, до того ж, виявив бажання особисто протестувати новинку, та представників «Волинської фондової компанії» на демонстрацію охоче прибув директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко.

В роботі трактор Fendt 1050 показав себе у всій красі, працювавши разом із диско-лаповою бороною Agrisem MaxiMulch – ексклюзивом від «Волинської фондової компанії», на полі, де щойно зібрали ріпак. Результати роботи такого тандему були відмінні: глибоке розпушення ґрунту та підготовка його під посів шляхом перемішування пожнивних залишків із ґрунтом і все це на високій швидкості.

Цікаво, що попри високу потужність трактор Fendt 1050 є досить компактним. Окрім того, його незаперечними перевагами є економія палива, стабільність тягових характеристик та рівномірний розподіл потужності як на передню, так і на задню осі. Про ці та інші характеристики, які помітно та вигідно виділяють Fendt 1050 серед інших моделей на ринку, розповів бренд-менеджер Fendt Денис Кузьмич.

Усі присутні були вражені роботою надпотужного трактора Fendt 1050, а загалом демонстрація пройшла у приємній партнерській атмосфері. Щиро надіємося на подальшу взаємовигідну співпрацю із СГПП «Рать».