(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Пишаємося: начальник відділу маркетингу та розвитку Тетяна Ломага отримала ступінь General MBA

25 Липень 2017

15 липня 2017 року відбувся захист дипломних робіт здобувачів ступеню МBА у Міжнародній Академії Бізнесу і Інформаційних Технологій. Серед успішних випускників Академії була і наша співробітниця – Тетяна Ломага, яка у цей день завершила дворічне навчання по програмі General MBA, вдало захистивши дипломну роботу.

 

 

Програма General MBA орієнтована на управлінців та менеджерів середньої ланки, які приймають важливі рішення в різноманітних галузях бізнесу, які націлені на власний професійний та кар'єрний ріст, а також прагнуть внести особистий внесок в успішний розвиток компаній, де вони працюють. Саме на одержання знань та навичок, які мають їм у цьому допомогти і була націлена навчальна програма, що включала у себе лекції відомих науковців та практиків, практичні завдання, зокрема бізнес-задачі та консалтинг діючих компаній, case-study, ділові ігри, відеоуроки та майстер-класи.

Ключові переваги даної програми полягають в тому, що вона формує не тільки систему практичних знань, які необхідні для ефективного управління, але й формує стратегічне мислення для вдосконалення розвитку компаній у відповідності до сучасних світових тенденцій ведення бізнесу.

Вступний блок навчання включав у себе дисципліни, що окреслюють наукові основи бізнесу, зокрема управлінську економіку, правове середовище бізнесу, загальний менеджмент, маркетинг, особисту ефективність керівника, цифрові технології в маркетингу, управління рекламою та організаційну поведінку і лідерство. Наступним блоком стали базові професійні дисципліни в сфері менеджменту: фінансовий та управлінський облік, фінансовий, операційний та стратегічний менеджмент, стратегічний маркетинг та управління людськими ресурсами. Завершальним етапом стало вивчення дисциплін, що стосуються безпосоредньо управління: міжнародний бізнес, корпоративне управління, управління проектами, ризиками, брендом, логістикою, продажами та конкурентоспроможністю фірми.

Тетяна Ломага виконала навчальну програму, успішно впоравшись із усіма заліками і екзаменами, а також підготувала дипломну роботу «Вдосконалення маркетингової комунікаційної діяльності для підвищення конкурентоспроможності підприємства на прикладі ПрАТ «Волинська фондова компанія», за що їй було присвоєно ступінь General MBA.

Вітаємо Тетяну із цим високим досягненням, бажаємо натхнення, нових звершень та успішної реалізації розроблених пропозицій для підвищення конкурентоспроможності «Волинської фондової компанії»!