(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

А ви вже приєдналися до Демотуру легендарного глибокорозпушувача AGRISEM Cultiplow Platinum 4m?

24 Липень 2017

Цікавитесь технологіями бережливого обробітку ґрунту? Хочете досягнути максимальної продуктивності при розпушуванні ґрунту? Тоді поспішайте приєднатися до унікального демотуру по-справжньому легендарного глибокорозпушувача AGRISEM Cultiplow Platinum 4m, який саме зараз проводить «Волинська фондова компанія».

Глибокорозпушувач Cultiplow Platinum 4m від всесвітньовідомої французької корпорації AGRISEM є справжньою революцією у рихленні ґрунту, адже завдяки унікальній запатентованій формі лап глибоке розпушення стає можливим без зміщення та перемішування шарів ґрунту, що є надзвичайно важливим для дотримання принципу бережливого обробітку, що є основним принципом компанії AGRISEM.

«Волинська фондова компанія» завжди пропонує своїм клієнтам найякіснішу та найінноваційнішу техніку, саме тому ми є ексклюзивним дилером техніки AGRISEM на території України і сьогодні пропонуємо своїм клієнтам оцінити можливості глибокого розпушення від AGRISEM абсолютно безкоштовно.

До Демотуру унікального агрегату, який повністю заслуговує називатися глибокорозпушувачем №1 уже приєдналися аграрії Хмельницької, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Київської, Полтавської, Житомирської, Рівненської, Тернопільської, Львівської та Волинської областей.

Не пропустіть і Ви свій шанс детальніше ознайомитися із перевагами роботи легендарного глибокорозпушувача AGRISEM Cultiplow Platinum 4m на базі свого господарства – телефонуйте за номером +38(050)3725559 і ми змінимо ваш погляд на глибоке розпушення!