(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» провела навчання операторів комбайну Massey Ferguson 7370 Beta

24 Липень 2017

Купівля сучасної високотехнологічної сільськогосподарської техніки – завжди виграшний вибір аграрних підприємств, адже така техніка дуже швидко виправдовує покладені на неї очікування, значно підвищуючи продуктивність роботи, а отже й ефективність виробництва. Для того щоб досягнути високих результатів, дуже важливо переконатися в тому, що ваші оператори вміють працювати з сучасними машинами та ознайомлені з особливостями їхньої роботи.

Саме тому, розуміючи важливість ознайомлення представників аграрних підприємств із правилами роботи з такими машинами для досягнення їх високої продуктивності та уникнення проблем в їх експлуатації, «Волинська фондова компанія» супроводжує кожен продаж техніки безкоштовним навчанням операторів – комбайнерів, трактористів чи інженерів.

Не винятком є і співпраця із СФГ «Подільська марка», яке нещодавно стало щасливим власником нового комбайну від всесвітньовідомого бренду Massey Ferguson – 7370 Beta, який є поєднанням простого, практичного дизайну, технологічності і функціональних особливостей, які створюють значні переваги при роботі в полі.

Наші спеціалісти організували безкоштовне навчання для представників СФГ «Подільська марка», яке відбулося в головному офісі компанії у м. Луцьку. Навчання було продуктивним та результативним: наші клієнти мали змогу одержати усі необхідні знання для того, щоб освоїти усі тонкощі роботи на комбайні MF 7370 Beta і в підсумку отримали підтверджуючі сертифікати. Загалом, навчання відбулося у дружній та приємній атмосфері, що сприяла налагодженню тісних партнерських взаємовідносин.

До речі, навчанню операторів комбайна Massey Ferguson 7370 Beta передувало внутрішнє навчання менеджерів Департаменту AGCO, які безпосередньо працюють із брендом Massey Ferguson, що мало на меті підвищити їхню кваліфікацію для максимального задоволення потреб наших клієнтів. "Волинська фондова компанія" дотримується незмінного принципу: "Клієнт у центрі всього, що ми робимо", тому постійно працює над самовдосконаленням і регулярні навчання працівників є тому яскравим доказом. 

Бажаємо СФГ «Подільська марка» продуктивної роботи і безхмарних жнив та надіємося на подальшу плідну співпрацю! «Волинська фондова компанія» завжди готова запропонувати своїм клієнтам потужну інноваційну техніку, якісне і оперативне сервісне обслуговування, а також гарантує швидку доставку оригінальних запасних частин.