(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська фондова компанія" на Аграрній конференції спеціалістів по закупках від "ПроАгро"

06 Липень 2017

В черговий раз Київський Гольф Центр гостинно приймав фахівців, що займаються закупівельною діяльністю на аграрному ринку – відбулась традиційна 3-тя Аграрна конференція спеціалістів по закупках, у якій взяла участь і «Волинська фондова компанія». Захід організувала відома на українському аграрному ринку інформаційна компанія «ПроАгро».

 

Конференція була присвячена найбільш актуальним питанням, з якими щоденно зустрічаються спеціалісти, що займаються закупками, а кожен виступ мав практичну спрямованість, тому учасники високо оцінили можливість підвищити свою кваліфікацію, одержати поради щодо вирішення конкретних проблем та перейняти досвід успішних колег.

Конференція розпочалась із виступу відомого експерта аграрного ринку Жан-Жака Ерве, який поділився позитивним досвідом боротьби з корупцією на аграрному ринку та іншими секретами власного успіху. Також нагоду поділитися принципами ефективної закупівельної діяльності та власними розробками і рекомендаціями мали представники таких лідерів аграрного ринку, як «Agrogeneration», «Миронівський хлібопродукт», «Агро-Регіон», «Нібулон», «Агро Інвест Україна», «Agricom Group», «Ерідон» і BASF. Підвищену увагу учасників привернула доповідь президента асоціації AgTech Юрія Петрука, який розповів про переваги передових цифрових технологій, які можна успішно використовувати для оптимізації закупівельної діяльності.  

Доповіді спікерів були цікавими і корисними, тому викликали жваве обговорення. Продуктивній атмосфері конференції сприяли модератори, професійна діяльність яких безпосередньо пов’язана із закупівельною діяльністю.

Дякуємо інформаційній компанії «ПроАгро» за можливість взяти участь у такій цікавій, інноваційній та змістовній конференції. Надіємося на подальшу плідну співпрацю.