(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» на Дні поля «VITAGRO»

20 Червень 2017

16 червня цього року група компаній «VITAGRO» організувала потужний День поля у с. Зоря Рівненського району Рівненської області, який перетворився на справжнє свято для представників аграрного бізнесу як Рівненщини, так і сусідньої Львівщини, Волині і навіть Хмельниччини.

«Волинська фондова компанія» була одним із офіційних партнерів заходу, родзинкою програми якого стала демонстрація потужних агрегатів – обприскувача Unia Europa 3024, трактора Fendt 936 Vario та глибокорозпушувача Cultiplow Platinum 4 м.

Оскільки робота групи компаній «VITAGRO» передусім пов’язана із науковим підходом та розробкою нових сортів насіння, препаратів для боротьби зі шкідниками та засобів підживлення рослин, День поля розпочався із науково-практичної конференції, на якій представники компанії поділилися своїми досягненнями та обговорили з колегами з інших господарств актуальні питання сільськогосподарського виробництва.

Наступним етапом стало відвідування полів «VITAGRO», де відвідувачі Дня поля мали змогу почути про основні переваги нового сорту ріпаку Кортез, познайомитися із технологіями захисту посівів сої, а також оглянути посіви сортів пшениці, що оптимально підходять для вирощування у кліматичних умовах Рівненської та Волинської областей.

Заключним елементом програми Дня поля стала демонстрація техніки, яка позитивно вразила відвідувачів заходу. Бренд-менеджери «Волинської фондової компанії» розповіли аграріям про переваги представлених агрегатів, після чого всі бажаючі могли пересвідчитися в продуктивній роботі техніки на власні очі.

В цілому День поля відбувся в дружній та позитивній атмосфері, створеній зусиллями організаторів події.

Дякуємо групі компаній «VITAGRO» та особисто генеральному директору Петру Петровичу Лабазюку за гостинність та надіємося на подальшу плідну співпрацю.