(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» на Днях поля «Суффле Агро Україна»

19 Червень 2017

Минулий тиждень ознаменувався відразу двома цікавими подіями від відомої на українському аграрному ринку компанії «Суффле Агро Україна» – Днем поля у с. Юрківка Ставищенського району Київської області, який відбувся 13 червня та Днем поля у с. Денисівка Білогірського району Хмельницької області, який відбувся 15 червня. 

«Волинська фондова компанія» мала честь прийняти участь у даних заходах, виступивши одним із офіційних партнерів події спільно із французькою компанією Agrisem, продемонструвавши інноваційні агрегати, що забезпечують максимально ефективний обробіток землі – Disc-O-Mulch 6 м та Cultiplow Platinum 4 м. Окрім того, у  с. Денисівка відвідувачам Дня поля також були продемонстровані переваги потужного трактора Massey Ferguson 8737. 

Цікаво, що ці заходи стали вже традиційними та організовуються компанією «Суффле Агро Україна» щорічно: День поля у с. Юрківка на дослідних ділянках, що розташовані у ТОВ "Інтерагросервіс" цьогоріч відбувся втретє, а День поля у с. Денисівка на базі дослідних ділянок ТОВ «Маяк» - по рахунку уже п’ятий.

Обидві події супроводжувалися презентаціями сортів і технологій вирощування льону, озимої пшениці, гороху, сої, ріпаку, кукурудзи, соняшника, озимого і ярого ячменю, а також відвідувачам були представлені нові  продукти у лінійці мікродобрив виробництва Суффле та досліди з технології  підживлення і захисту рослин.

Родзинкою днів поля, яка не залишила нікого із присутніх байдужими, стала демонстрація  роботи безпілотника AgriDRONE, який використовується  для оптимізації використання азотних добрив, а також демонстрація техніки від «Волинської фондової компанії» та інших партнерів заходу. 

 

Представники компанії «Суффле Агро Україна» зустрічали численних гостей Днів поля із неприхованою гостинністю та щирістю, тому заходи пройшли у незабутній атмосфері взаємовигідного партнерства, яка спонукала до розмов про інновації, розвиток та перспективи аграрного бізнесу в Україні. 

Щиро вдячні компанії «Суффле Агро Україна» за гостинність та найвищий рівень організації Днів поля! Надіємось на нову зустріч у наступному році.