(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» підкорила Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2017»

13 Червень 2017

«Волинська фондова компанія» прийняла участь у виставці «Агро-2017». Дана виставка вважається найбільшою агропромисловою виставкою в Україні та Східній Європі. Виставка проходила з 07 по 10 червня 2017 року. Територією для проведення заходу такого рівня вкотре став Національний комплекс «Експоцентр України», що у місті Києві.

"Агро-2017" - відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також є унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. Особлива увага приділяється під час виставки новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Виставка тривала чотири дні, і завдяки цьому, кожен відвідувач зміг вдосталь насолодитися виглядом та вражаючими розмірами представлених агрегатів. Виставка об’єднала і дорослих, і малих, змогла зацікавити, як самих вибагливих поціновувачів техніки, так і просто захоплених відвідувачів.

Цьогоріч «Волинська фондова компанія», як завжди запропонувала аграріям одні з найпродуктивніших моделей сільськогосподарської техніки:  

 •          Обприскувач Kuhn Parruda 3030.
 •          Дискова борона Agrisem Disc-O-Mulch 6.
 •          Обприскувач Unia Europa 6036.
 •          Розкидач органічних добрив Unia Tytan 30.
 •          Жатку Dominoni Free Sun 740.
 •          Жатку Dominoni S 978.
 •          Прес-підбирач Unia DF 1,7 ZD.
 •          Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow 6. 
 •          Телескопічний навантажувач Merlo 42.7.
 •          Дисковий агрегат Unia Ares Long 4HB.
 •          Трактор Massey Ferguson 7722.

Наші бренд-менеджери, менеджери з продажу техніки та запасних частин та сервісні інженери щиро вітали клієнтів на стенді.  Швидко надавали клієнту усю необхідну інформацію щодо техніки від «Волинської фондової компанії».

 

Приємним моментом під час виставки було нагородження найкращої філії «Волинської фондової компанії» за результатами продажів І-го кварталу 2017 року. Переможцями стала філія у м. Луцьку. Перемога була досягнута завдяки командній роботі, наполегливості та плідній праці. Генеральний директор «Волинської фондової компанії» - Спященко Олександр Євгенович переможцям вручив пам’ятний кубок, на якому було викарбовано привітання з перемогою, також переможцям наданий сертифікат на придбання товарів у одному з найбільш відомих українських інтернет-магазинів – «Rozetka» та можливість відсвяткувати перемогу у закладі міста за рахунок компанії. Кожна з філій «Волинської фондової компанії» має шанс стати кращою за підсумками наступного кварталу 2017 року. Тож вперед до перемог!

Щиро дякуємо організаторам виставки за високий професіоналізм, а усім відвідувачам дякуємо за активність та зацікавленість. Уся пророблена робота – лише задля Вашого успіху! До зустрічі у наступному році!