(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Корпоративний відпочинок у "Мальованці"!

25 Травень 2017

Ритм сучасного життя наскільки захоплює людей, що вони встигають зробити протягом робочого дня дуже багато, але часу на відпочинок зовсім не залишається. Щоб зберігати відмінну працездатність, потрібно регулярно і правильно відпочивати. Як говорить народна мудрість: «Зміна виду діяльності – непоганий відпочинок».

За щорічною традицією колектив "Волинської фондової компанії" у травневі свята святкує "майовку". За ініціативи керівництва «Волинської фондової компанії» та організації начальника відділу по роботі з персоналом Васюти Лариси, працівники компанії відвідали веселу «майовку» у Рожищенському районі, смт. Дубище, рекреаційно-оздоровчий комплекс «Мальованка».

«Мальованка» - куточок відпочинку, що дійсно створений для людей. Крім гарного сервісу, приємних пережитих моментів та емоцій, ще довго згадуються волинські пейзажі: високі трави, дзеркально чиста вода швидкоплинної річки Стир та, звісно, віковий сосновий ліс. Саме тут можна відновити свої життєві сили, повернути душевний спокій та набратися енергії для подальшого досягнення цілей.

У програмі вечора були спортивні ігри, такі як волейбол, дартс. Також усі присутні отримали можливість поласувати смачними смаженими шашличками та ухою.

Команда переможців отримує ексклюзивний подарунок.

Колектив «Волинської фондової компанії» вдячний керівництву за гарний відпочинок. Чекаємо з нетерпінням нових корпоративних веселощів!