(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська фондова компанія" генеральний спонсор "Аграрної Еліти" 2017!!!

05 Травень 2017

12 травня 2017 року у Національній філармонії України за адресою м. Київ, вул.Володимирській узвіз, 2 відбудеться нагородження ТОП100 найкращих аграрних підприємств України 2017 року за версією журналу TheUkrainianFarmer. 

Цьогоріч, «Волинська фондова компанія» виступить у якості генерального спонсора грандіозної церемонії нагородження «Аграрна Еліта 2017».

Партнерами «Аграрної Еліти 2017» також є виробники сільськогосподарської техніки - всесвітньо відома корпорація Agco та компанія KUHN. 

«Аграрна Еліта України» — всеукраїнський відбір і визнання тих агропідприємств, які здійснили крок уперед у розвитку власного бізнесу, досягли значних здобутків у своїй ринковій ніші, застосували в практичній діяльності нові технології, зробили суттєвий внесок у соціальній сфері, залучили значні ресурси для розбудови інфраструктури. Даний захід дає можливість зібрати в одному місці і в один час відомих експертів галузі сільського господарства, відомих аграрних виробників, керівників успішних аграрних підприємств, представників найвідоміших аграрних журналів України.