(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська фондова компанія" – член Клубу агроефективності

25 Квітень 2017

Одним із пріоритетних завдань, які ставить перед собою «Волинська фондова компанія» є забезпечення українських аграріїв сучасною технікою, оригінальними запасними частинами та професійним сервісним обслуговуванням з метою підвищення ефективності українського агробізнесу.

Оскільки головною цінністю компанії є наші клієнти, не дивно, що питання ефективного агровиробництва є в сучасних умовах важливим та актуальним для нас. Саме тому «Волинська фондова компанія» стала одним із перших членів Клубу агроефективності, який створено на платформі популярного всеукраїнського онлайн-видання AgroPortal.ua з метою забезпечити умови для обміну досвідом та знаннями щодо ведення ефективного агровиробництва в Україні.

«Волинська фондова компанія» вітає цю важливу і корисну ініціативу видання AgroPortal.ua та надіється на плідну співпрацю. Наші спеціалісти готові ділитися своїм досвідом, приєднуватися до запланованих відеоконференцій, проводити онлайн-дискусії та пропонувати цікаві теми для обговорення.

Ми вважаємо, що у цей непростий для вітчизняного агробізнесу час можна вистояти та стати сильнішими лише у єдності та ефективній партнерській взаємодії сільськогосподарських підприємств, компаній, що забезпечують ці підприємства засобами виробництва, зокрема якісною технікою, органів влади та науковців. Надіємось, що Клуб агроефективності стане надійним плацдармом для такої співпраці.