(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Unia Ares HP XL 8 та Agrisem Disc-O-Mulch 6 – два яскравих учасники змагань по ґрунтообробній техніці!

04 Квітень 2017

30 березня 2017 року на виробничих потужностях ТОВ «АгроКІМ» (ІМК) в м. Прилуки відбувся перший модуль з передпосівного ґрунтообробітку в рамках проекту Дні Агротехнологій, на якому «Волинська фондова компанія» продемонструвала техніку світових виробників

Організатороми проекту є Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенством AgriEvent.

На заході було презентовано роботу сільськогосподарської техніки міжнародних лідерів-виробників, генераторів аграрних технологій. Участь в події взяло 10 виробників техніки. Демонстрації техніки оцінювалися за 4 показниками: дотримання глибини ±1 см, гребенистість не більше 2 см, розмір грудок на поверхні, до 80% не більше 1 см, ґрунт в розрізі (канавки на підошві, менші грудочки над посівним ложе). Членами експертної групи були головні агрономи аграрних підприємств, які входять до асоціації. Різні агрегати продемонстрували себе по-різному. 

 

«Волинська фондова компанія» обрала для показу техніку наших надійних партнерів – всесвітньовідомої корпорації Agrisem та польського виробника агрегатів компанію UNIA. Дві одиниці техніки: дисковий агрегат UNIA ARES HP XL 8 та дисковий агрегат – AGRISEM Disc-O-Mulch Gold 6 демонстрував трактор Massey Ferguson 8737. Варто відзначити, що під час демонстрації дисковий агрегат – AGRISEM Disc-O-Mulch Gold 6 вразив усіх присутніх своєю роботою, тому другий раз демонстрував свою роботу "на біс".

AGRISEM Disc-O-Mulch Gold 6 за оцінкою експертів увійшов у число переможців за такими показниками, як дотримання глибини ±1 см та гребенистість не більше 2 см.

Відвідувачі  демонстрації с/г техніки були надзвичайно задоволені проведеним заходом. Сподіваємося, що подібні події не стануть виключенням, адже, що може бути краще, ніж побачити на власні очі, як працює сільськогосподарська техніка провідних світових виробників в польових умовах. Таке тестування аграріям  дає змогу оцінити кожну одиницю техніки та полегшити прийняття рішення щодо вибору того чи іншого агрегату.