(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» вступила в «Український клуб аграрного бізнесу»

21 Березень 2017

Сьогодні аграрна галузь України є рушієм української економіки. Постійно запроваджуються нові сучасні технології, освоюються нові ринки, підвищується ефективність виробництва. Проте сектор стикається з безліччю проблем та викликів на етапі запровадження структурних змін та реформ у державі. Тому наявність на ринку консолідуючого громадського органу, здатного об’єднати позиції всіх учасників ринку від агровиробників до компаній-постачальників матеріально-технічних ресурсів, що може надати повний спектр інструментів для ведення успішного та прибуткового агробізнесу, є одним з ключових факторів використання усього потенціалу аграрної галузі. Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ) як неурядове громадське об’єднання, що представляє інтереси агробізнесу і виступає від його особи, є саме таким органом.

За вісім років свого існування УКАБ зайняв провідні позиції на ринку та став Асоціацією №1 серед представників аграрного бізнесу в Україні.

Асоціація УКАБ, створена в 2007 році з ініціативи п'яти компаній АПК України, у 2015 році продовжує залишатися об'єднанням №1 у вітчизняному агропромисловому секторі, серед членів та партнерів якої — найбільші аграрні і продовольчі компанії, постачальники ресурсів і сервісні підприємства. Чітка і зрозуміла концепція, дотримання інтересів аграрного бізнесу, ініціативність і актуальність.

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) - це об'єднання передових агропромислових компаній України. У 2015 році авторитет та важливу роль УКАБ в аграрній галузі країни знайшли своє підтвердження в приєднанні ряду агрокомпаній, а також постачальників сільгоспресурсів, націлених на подальший розвиток вітчизняного агропромислового комплексу. Членство в Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» дає компаніям незаперечні переваги: від необхідного набору інформації та знань до підтримки у вирішенні багатьох прикладних питань.

Діяльність УКАБ сприяє ефективному веденню бізнесу в АПК України і охоплює практично всі його процеси, починаючи від пошуку кадрів і залучення інвестицій та закінчуючи глобальними завданнями підвищення ефективності роботи аграрних компаній і розробкою пропозицій з удосконалення аграрної політики.

Членство в Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» дає компаніям беззаперечні переваги, починаючи від необхідного набору інформації та знань, і закінчуючи підтримкою у вирішенні багатьох прикладних питань.

Покликання УКАБ — сприяти синергії інтересів органів державної влади і управління, агропромислового бізнесу та територіальних громад з метою створення умов для стійкого і динамічного розвитку галузі.

Місія УКАБ — активно сприяти створенню в Україні експортно-орієнтованого, високоефективного, інноваційного агропродовольчого сектору.

Бачення: Український клуб аграрного бізнесу — це найбільше в країні, прогресивно налаштоване, представлене в більшості регіонів України суспільно-професійне об'єднання АПК України, що надає широкий спектр послуг для агробізнесу.

Основні пріоритети в роботі УКАБ: сприяння комунікації з органами державної влади і управління, у тому числі участь у формуванні законодавчого та нормативно-правового поля; налагодження взаємовигідних комунікацій на рівні бізнесу (В2В); сприяння наданню повного спектру послуг для аграрних, продовольчих і ресурсних компаній.

13-14 червня 2015 року асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) спільно з агенцією AgriEvent провели благодійні футбольні змагання серед членів УКАБ.

Метою заходу стали популяризація здорового та активного способу життя, сприяння розвитку сільських територій та надання благодійної допомоги дітям-сиротам. На заході були присутні представники агрохолдингів, аграрних та ресурсних компаній.

ЕКСПЕРТНА РАДА УКАБ є консультативно-дорадчим органом при Українському клубі аграрного бізнесу, основною метою якого є сприяння створенню умов для стійкого і динамічного розвитку аграрної галузі України.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

  • нaнадання рекомендацій на основі експертної оцінки процесів, що стосуються аграрного сектора України;
  • нaзабезпечення відкритості та прозорості у діяльності УКАБ та його комітетів,
  • нaврахування громадської думки у процесі підготовки, організації та прийняття рішень.

АГЕНЦІЯ AGRIEVENT — ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ НА ВИЩОМУ РІВНІ КОРПОРАТИВНИХ І ПРИВАТНИХ ЗАХОДІВ РІЗНИХ НАПРЯМКІВ «ПІД КЛЮЧ» 

З 2010 року організовано та проведено понад 200 національних і міжнародних конференцій за участі більше 15 000 гостей з 30-ти країн світу та у співпраці з провідними українськими та транснаціональними компаніями, посольствами, міністерствами та науковими установами.

АГЕНЦІЯ AGRISURVEY — МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ І БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГ В АГРОПРОДОВОЛЬЧОМУ СЕКТОРІ 

Агенція AgriSurvey надає повний спектр мультиклієнтських та індивідуальних (ad-hoc) маркетингових і бізнес-консалтингових послуг для компаній агропродовольчого сектору. AgriSurvey сьогодні — це лідер ринку ad hoc досліджень в агробізнесі України.