(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» єдина серед дилерських компаній, яку обрала Аргентина!!!

20 Березень 2017

Уряд Аргентини провів конкурс серед дилерських компаній, які займаються продажем сільськогосподарської техніки на території України, для участі у Міжнародному бізнес-раунді в рамках Expoagro 2017 року. Міжнародна агропромислова виставка ExpoAgro проводиться щорічно в Буенос-Айресі і об'єднує не тільки аргентинських аграріїв і інженерів, а й фахівців з інших країн світу.

Уряд Аргентини обирав компанії за різними показниками, які стосуються, як теперішнього стану конкретної компанії, так і перспектив її розвитку. Прийняти участь у виставці EXPOAGRO- 2017 надали лише чотирьом компаніям із України, у тому числі «Волинська фондова компанія» попала у щасливий список учасників.

Виставка EXPOAGRO- 2017 пройшла з 7 по 10 березня 2017 року, в м. Сан Ніколас, провінції Буенос- Айрес

Виставку EXPOAGRO- 2017 відвідалаТетяна Ломага - начальник відділу маркетингу та розвитку. 

EXPOAGRO- 2017  -  це простір, де зустрілися нові технології, інновації, обладнання та матеріали, здатні підвищити цінність і ефективність сільського господарства. Експозиція ExpoAgro була досить різноманітною і цікавою, як для професійних і вузько спеціалізуються агрономів, машинобудівників, промислових інженерів, так і для аграріїв-любителів. 

ExpoAgro 2017 представила обладнання та інструменти для обробітку плодово-ягідних культур, овочів і злаків, корми для тварин і сільськогосподарську техніку - трактори, комбайни, посівні і збиральні машини, жатки, розкидачі мінеральних та органічних добрив, самохідні та причіпні обприскувачі, зерносушарки, техніку «зеленої лінії», техніку для транспортування.

На сьогоднішній день Аргентинські виробники с/г техніки співпрацюють з Південною Америкою, Африкою, Північною Америкою, частково співпрацюють із Західною Європою.

Аргентина – це суто аграрна країна, з дуже високою культурою землеробства та впровадження нових технологій, зокрема No-till . Вирощування сільськогосподарських культур за системою No-Till має свої особливості порівняно із загальноприйнятими технологіями. Передусім це стосується збирання врожаю попередньої культури, проведення сівби та створення оптимальних умов живлення рослин.

"Волинська фондова компанія" висловлює подяку уряду Аргентини за можливість побувати на виставці EXPOAGRO- 2017. Виставка пройшла на високому інноваційному рівні у гарній аргентинській атмосфері.