(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Самохідний обприскувач Kuhn Parruda - ексклюзив від «Волинської фондової компанії»!!!

02 Березень 2017

Компанія «KUHN» – безперечний світовий лідер за обсягом виробництва сільськогосподарської техніки. Починаючи з 1828 року, високоякісні машини цього відомого бренду уособлюють багаторічний досвід роботи, унікальний підхід до потреб аграріїв. Асортимент продукції складають: плуги від 2 до 12 корпусів, техніка для обробітку грунту, широка лінійка посівних машин, зернові або просапні сівалки, посівні комбінації для будь-яких технологій та умов роботи, розкидачі мінеральних добрив, що здатні забезпечити високу точність розкидання, кормозаготівельна техніка, техніка для тваринництва і догляду за ландшафтами. «KUHN» має широку дилерську сітку та щорічно експортує продукцію у понад  80 країн світу. Діяльність великої компанії ґрунтується на використанні найновіших технологій, забезпеченні клієнтів якісною, надійною технікою та сервісним обслуговуванням.

«Волинська фондова компанія» розуміє, що потреби аграріїв України постійно зростають, тому компанія не перестає шукати  високоякісні машини , щоб якнайкраще задовільнити потреби клієнтів, адже основною нашої діяльності є незмінне правило – клієнт  у центрі усього, що ми робимо.

Обприскувач KUHN Parruda є одним з найбільших самохідних обприскувачів  у лінійці фірми KUHN. Призначений для роботи у великих господарствах у складних умовах. Уособлює в собі гнучкість, надійність, безпеку і визнану в усьому світі продуктивність.

«Волинська фондова компанія» має ексклюзивне право продавати самохідний обприскувач KUHN Parruda на території України.

Parruda оснащена надійним дизельним двигуном з турбонадувом, який володіє високим крутним моментом, низьким рівнем витрати палива і відповідає європейським нормам екологічної безпеки. З метою підтримки рівномірної концентрації  розчину у баку безперервно відбувається його перемішування.

Характеристики:

Технічні характеристики 3030
Об'єм бака (л) 3000
Двигун обприскувача  MWM із турбонадувом
Номінальна потужність двигуна (к.с) 185
Кількість циліндрів (шт) 6
Об'єм двигуна (л) 6,45
Трансмісія  гідростатична, 4х4 
Робоча швидкість (км/год) максимум 20 км/год
Перемішування хімікатів 2 гідрозмішувача
Ємність введення хімікатів  поліетелен
Об'єм системи із хімікатами (л) 26,5
Тип насоса оприскувача відцентровий із нержавіючої сталі
Подача насоса (л/хв) 210 л/хв при 3,0 бар
Тип розпилюючих головок  Quadrijet
Відстань між форсунками (см) 35-50
Ширина стріли (м) 30
Кількість секцій (шт) 7
Загальна висота (м) 3,6
Загальна довжина (м) 3,2
Гідравлічне регулювання колії штанги (м) від 2,8 до 3,5
Активно-пневматична підвіска +
Кліренс (м) 1,54
Вага (кг) 8900
Бортовий Spray-комп'ютер +
Шини 12,4 R36

 

  • Характеризується надзвичайно низькою витратою палива;
  •  Parruda сьогодні є одним з найлегших самохідних обприскувачів, що в сукупності з радіальними шинами дозволяє знижувати тиск і вплив, який чиниться машиною на грунт;
  •  Турбований 6-ти циліндровий двигун MWM;
  •  Обприскування здійснюється за допомогою 30 метрових 7-ми секційних штанг;  
  •   Kuhn Parruda розвиває робочу швидкість до 36 км / год, що є одним з кращих показників серед представлених на ринку самохідних обприскувачів;
  •  Залежно від завдань агрогосподарства, оператор може з легкістю поставити норму обприскування від 10 до 270 л / хв, і встановити робочу висоту в діапазоні від 0,5 до 2,4 м (при кліренсі в 1,54 м).

З 13 по 16 лютого генеральний директор «Волинської фондової компанії» - Спященко Олександр Євгенович відвідав разом з працівниками компанії "Добродія Трейд" завод KUHN Montana у Бразилії. Усі учасники поїздки високо оцінили самохідний обприскувач KUHN Parruda. В цілому поїздка видалась надзвичайно продуктивною, сповненою приємними враженнями та позитивними емоціями.

Наша компанія докладає максимум зусиль, щоб клієнти отримували найкращу техніку з метою подальшого підвищення рентабельності та ефективності  їх роботи, адже інтереси наших клієнтів – це наші завдання.