(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» радо вітала гостей на міжнародній виставці "Зернові технології 2017"

21 Лютий 2017

З 15 по 17 лютого 2017 року на високому рівні пройшла сьома міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві "Зернові технології 2017".

15 лютого 2017 у рамках 7-ї Міжнародної виставки «Зернові технології 2017» в одному із конференц-залів виставкового центру «Київекспоплаза» відбулась конференція «Соя і продукти переробки»: ефективне виробництво, раціональне використання», присвячена проблемам розвитку соєвиробництва в Україні. Захід організувала Українська асоціація виробників і переробників сої разом з Інформаційним агентством «АПК-Інформ» та Міжнародною асоціацією «Дунайська соя». "Волинська фондова компанія" виступила офіційним спонсором заходу.

Конференцію відкрив Міністр агрополітики Тарас Кутовий, зазначивши, що Міністерство сприятиме запровадженню сучасних технологій в галузі та буде стимулювати збільшення посівів під сою.

Основними питаннями конференції були: аналіз та перспективи соєвиробництва в Україні, нові правила оподаткування фермерів, нові технології виробництва сої та розвиток співробітництва в сільському господарстві.

Конференція була інформаційно-продуктивною, виступило понад 20 спікерів, серед яких був і представник "Волинської фондової компанії" – Стречен Сергій Омелянович.  

Цьогоріч виставка об’єднала провідних операторів ринку, виробників та дилерів. Величезна кількість гостей відвідали масштабний захід та дізналися чим живе галузь сьогодні і що необхідно мати в господарстві задля його ефективного розвитку.

На виставковому стенді «Волинської фондової компанії» було представлено актуальні пропозиції для сільського господарства, також була можливість оглянути сільськогосподарське обладнання для ремонту і сервісу, запасні частини.

На стенді «Волинська фондова компанія» представила техніку провідних світових брендів, а саме:

·         Зерносушарка Agrex PRT 250

·         Сівалка Kuhn Planter Select 5.1

·         Розкидач мінеральних добрив Unia MXL 3000

·         Обприскувач Unia Europa 3024

·         Телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407

Біля кожної секції стояли спеціалісти «Волинської фондової компанії», які радо вітали гостей виставки, надавали необхідну інформацію з приводу потужних машин відомих брендів.

Загалом міжнародна агропромислова виставка "Зернові технології 2017" пройшла успішно та у гарній атмосфері.На виставці були створені оптимальні умови для діалогу між керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, представниками влади та виробниками для обміну сучасним досвідом та укладання контрактів.