(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Компанія Merlo для офіційних дилерів провела навчання для сервісних інженерів та координаторів

30 Січень 2017

Італійський бренд  Merlo завжди був і залишається синонімом передових технологій в сфері виробництва телескопічних навантажувачів. З кожним днем продукція Merlo включає в себе гідності найпрогресивніших технологій, безпеки і комфорту, які здобули визнання в усьому світі.

Компанія Merlo для офіційних дилерів провела  навчання по телескопічних навантажувачах для сервісних інженерів та координаторів. 

Навчання проходило у м. Києві з 24.01.17 по 26.01.17 

Навчання проводили фахівці компанії Merlo. Guido Pevery – продукт менеджер, Luca Peano – сервісний координатор.

Навчання проходило в два етапи. Перший етап – підвищення теоретичних знань, фахівці компанії розповіли про технологію виробництва телескопічних навантажувачів, детально розповіли, про модельні ряди телескопічних навантажувачів їх характеристики. Також фахівці компанії  ділились планами та задумами випуску нової техніки від компанії Merlo.

Другий етап - практичні навички, фахівці компанії детально розказали всі виробничі процеси, а також показали, як проводити повну діагностику телескопічних навантажувачів.

«Волинська фондова компанія» дякує офіційному дилеру компанії Merlo за чудову можливість підвищити рівень теоретичних знань, вдосконалити практичні навички і вміння.