(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Хто вітав «Волинську фондову компанію» з новорічними та різдвяними святами?

26 Січень 2017

Новорічні свята – це завжди казкова пора, сповнена радості та українських традицій. Всі радіють і веселяться в родинному колі, очікуючи зимових чудес, нових успіхів та досягнень.

У зимові свята «Волинська фондова компанія», традиційно приймала гостей, першими привітати з новорічними святами прийшли маленькі щедрувальники з місцевого дошкільного закладу, аби заспівати пісень та посіяти на хороші справи. 

Талановиті дітки за підтримки та акомпанування вихователів натхненно декламували вірші, співали колядки. Щирі посмішки діток та їх чарівний спів ще більше збагатили атмосферу свята добром, світлою радістю, надіями на краще!

Ще не встигли прийти свята як скоро вони відійдуть. Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. Не оминули своєю увагою затишну гостину «ВФК» й Святі отці з Свято-Троїцького кафедрального собору. Йорданською водою окропити усіх працівників компанії, щоб були всі здорові, щоб оминало всяке нещастя і гарно працювалось. Святі отці співали колядки та щедрівки, а також благословляли усіх на добрі діла.

"Волинська фондова компанія" від себе теж вітає усіх з новорічними святами! Бажаємо завзяття в роботі, миру і благополуччя в родинах, здоров’я, оптимізму, мудрості у житті, віри, надії і любові в серці! Хай Новорічні свята принесуть з собою радісні сподівання та віру в те, що наступний рік буде кращий, аніж попередній. Сподіваємось, Новий рік стане для вас успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи.