(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» сприяє підвищенню кваліфікації для менеджерів з продажу с/г техніки та менеджерів з продажу запасних частин

16 Січень 2017

«Волинська фондова компанія» докладає максимум зусиль, щоб клієнт завжди отримував найкращу техніку та був приємно вражений високим рівнем кваліфікації працівників. Доказом цього стало навчання усіх менеджерів з продажу с/г техніки та навчання менеджерів з продажу запасних частин, адже підвищення професійного росту наших працівників є одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії.

Навчання відбулось у центральному офісі, що знаходиться у м. Луцьку  з 09.01.2017 по 17.01.2017р.

Тренінги проводили спеціалісти своєї справи: бренд-менеджер -  Стречен Сергій, бренд-менеджер - Кузьмич Денис, начальник відділу AGCO - Петренко Юрій , представник заводу "Kuhn" - Урда Юрій, представник заводу «Dominonni» - Сімон Раго, директор UNIA GROUP - Стахлевський Міхал, представник заводу Agrex - Сімоне Гадзола, представники заводу "AGCO" - Гармаш Микола та  Панічерський Віталій, а також керівник проекту Оливи від Total - Ільчук Максим. Також на навчання було запрошено відомого бізнес-тренера – Дмитра Кривенка, який вчив  ефективним продажам нової с/г техніки.

Навчання працівників дало можливість підвищити рівень теоретичних знань, вдосконалити практичні навички і вміння. Ще однією перевагою навчання було спілкування з колегами з інших філій, що сприяє підвищенню продуктивності праці і поглядів на повсякденні обов’язки.

Більшість керівників різних фірм і підприємств хочуть мати у своєму штаті кваліфікованих співробітників, що вміють і знають всі нові тенденції та інновації. Не втрачає свої навички той працівник, який має постійну практику і обмінюється досвідом з іншими колегами в цій же сфері. Тому директори «Волинської фондової компанії» всіляко заохочують бажання своїх підлеглих самовдосконалюватися. 

Навчання завершилось на приємному моменті. Начальник відділу маркетингу та розвитку – Ломага Тетяна оголосила найкращу філію за результатами продажів  IV кварталу 2016 року та вручила пам’ятний кубок.

Люди, що мають спільні цілі та наполегливо працюють можуть багато чого досягнути та показати результат своєї праці. Вдруге переможцем у 2016 році  виявилась філія у м. Луцьку. 

 

   

Кубок було вручено директору Західної філії– Покидюку Олександру Васильовичу. Перемога була досягнута завдяки командній роботі, наполегливості та плідній праці колективу.

Кожна з філій «Волинської фондової компанії» має шанс стати кращою за підсумками І-го кварталу 2017 року. Тож вперед до перемог адже шанс на перемогу є абсолютно в кожного. Досягти поставлених цілей не завжди буває легко, але це не причина для того, щоб зупинятися. Ніколи не кажи «здаюся». Завжди повторюй: «Я можу. І я буду намагатися, поки не доб'юся перемоги». 

До зустрічі на нових навчаннях та успіху в продажах!