(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» - офіційний спонсор міжнародної конференції «Соя і продукти переробки»: ефективне виробництво, раціональне використання.

10 Січень 2017

   

Організаторами конференції є: Українська асоціація виробників і переробників сої спільно з «АПК-Інформ» та міжнародна асоціація «Дунайська соя».

Тема конференції: «Соя і продукти переробки»: ефективне виробництво, раціональне використання.

Дата проведення конференції: 15 лютого 2017 року

Місце проведення: м. Київ, Виставковий центр «Київ Експо Плаза», вул. Салютна 2б, 3- павільйон , 2- поверх, конференц-зал.

У рамках конференції будуть розглянуті наступні питання :

-       ефективне виробництво традиційної і ГМ сої, можливі варіанти її використання;

-       правильний підбір сортів до мінімізації втрат при збиранні врожаю, технологічні рішення для виробників різних груп - від дрібних до холдингів;

-        аспекти реалізації на переробку сої в Україні або ж за її межами і, відповідно, вимоги до якості і можливі партнерські програми з боку переробників і трейдерів;

-       Нові підходи у використанні сої в годуванні - як продуктів її переробки, так і зниження витрат на годування шляхом використання в раціонах безпосередньо соєвих бобів власного вирощування

Під час конференції бренд-менеджер компанії - Сергій Омелянович Стречен проведе презентацію техніки Unia - офіційним та ексклюзивним дилером якої в Україні є "Волинська фондова компанія".

Цільова аудиторія: сільгоспвиробники, агрохолдинги, трейдери і переробники, а також компанії - виробники і постачальники матеріально-технічних ресурсів, представники наукової сфери.

Запрошуємо усіх аграріїв та поціновувачів сільського господарства на конференцію «Соя і продукти переробки»!!!