(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

На "Волинській фондовій компанії" відбулось корпоративне святкування Нового Року!!!

27 Грудень 2016

Працівники «Волинської фондової компанії» так старанно та наполегливо працювали увесь 2016 рік, тому керівництво компанії влаштувало неймовірне свято – корпоративне святкування Нового року в одному з найкращих закладів – готельно-ресторанному комплексі «Садиба на Джерелах». Неймовірний краєвид, затишний ресторан в українському стилі, смачні страви української кухні.

Тепла атмосфера та весела компанія зробила цей вечір особливим – 23 грудня.

Того вечора було все: хороша атмосфера, дружній колектив, веселі жарти, конкурси та запальна музика. Багата талантами українська земля і зокрема «Волинська фондова компанія». Колеги продемонстрували власні таланти: енергійні хлопці - веселими та романтичними піснями, дівчата запальними циганськими танцями.

Під час святкування компанія почула безліч теплих слів, щирих побажань, оцінку досягнень на протязі 2016 року та натхнення на наступний рік.

Дякуємо керівництву компанії за гарно проведений час та гарно організоване свято. Сподіваємось, що 2017 стане роком ще більшої кількості здобутків та перемог, адже, коли наполегливо працюєш, то отримуєш найкращі результати.