(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Як "Волинська фондова компанія" День працівника сільського господарства святкувала?

21 Листопад 2016

"Волинська фондова компанія" прийняла участь у святкуванні Дня працівника сільського господарства,  та представила  техніку відомих брендів – трактор Fendt 936, трактор Massey Ferguson 8737, сівалку KUHN Espro 6000 R, розкидач органічних добрив TYTAN 20.

Захід зібрав близько – 800 аграріїв з Волинської області.

Програма заходу була насичена та цікава. Для всіх присутніх на театральній площі була представлена виставка-ярмарка, на якій можна була побачити продукцію переробної і харчової промисловості, а також посмакумати продукцією бджільництва та  переглянути виставку закладів ПТУ. "Волинська фондова компанія" знову бере активну участь у розвитку міста  та представила найпопулярніші моделі тракторів Massey Ferguson 8737 та Fendt 936 з додатковим сільськогосподарським обладнанням, яке користується шаленим попитом серед аграріїв.  

 

"Волинська фондова компанія" привітала усіх аграріїв та гостей з професійним аграрним святом та вручила кожному відвідувачу подарунковий пакет.

У фойє ll поверху театру для  всіх гостей було представлено районні експозиції: короваї, паляниці, вишиванки. Також для усіх запрошених було організовано святковий концерт та врученння відзнак та грамот за особливі досягнення та вагомий внесок у розвиток аграрної галузі.

Дякуємо Головному управлінню агропромислового розвитку (Волинської ОДА) за прекрасну нагоду долучитись до такого масштабного заходу, а також за чудово організоване аграрне свято.