(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська фондова компанія" запрошує усіх на святкування Дня працівника сільського господарства!!!

07 Листопад 2016

Сільське господарство - одна з найважливіших галузей господарського комплексу України, яка відіграє важливу роль у зміцнені економіки нашої країни.

Волинська обласна адміністрація з нагоди святкування 70-ї річниці "Управління агропромислового розвитку" організовує урочисте святкування Дня працівника сільського господарства.

Дата проведення: 17 листопада 2016 року, 0 11:00 год. 

Місце проведення: м. Луцьк, приміщення обласного академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка 

Програма заходу насичена та цікава. Для всіх присутніх на театральній площі буде представлена виставка-ярмарка, на якій можна буде побачити продукцію переробної і харчової промисловості, а також отримати можливість посмакумати продукцією бджільництва та  переглянути виставку закладів ПТУ.

"Волинська фондова компанія" прийме участь у Дні працівника сільського господарства та представить для усіх присутніх всесвітньо відому потужну техніку - трактор FENDT 936 трактор Massey Ferguson 8737, розкидач органічних добрив UNIA TYTAN та розкидач мінеральних добрив UNIA RCW.

У фойє ll поверху театру для  всіх гостей буде представлено районні експозиції, де можна буде побачити короваї, паляниці, вишиванки.

На Дні працівника сільського господарства присутнім гостям будуть вручені відзнаки та грамоти за особливі досягнення та вагомий внесок у розвиток аграрної галузі.

"Волинська фондова компанія" запрошує усіх на святкування Дня працівника сільського господарства та надає унікальну можливість переглянути потужну техніку, яка визнана у всьому світі.