(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» спільно із корпорацією AGCO - ексклюзивний партнер грандіозної церемонії «Люди Року-2016. Волинь»!!!

02 Листопад 2016

16 грудня у м. Луцьку відбудеться Церемонія нагородження  «Люди Року-2016. Волинь» в рамках програми «Люди  XXI століття».

Тема цьогорічної події — «Будуємо Україну».

Гасло заходу— «Важливо будувати, а не відбудовувати зруйноване!».

Цьогоріч, «Волинська фондова компанія» виступить у якості ексклюзивного партнера грандіозної та престижної церемонії «Люди Року-2016. Волинь» спільно із всесвітньовідомою корпорацією AGCO.

Даний захід вартує уваги кожного, адже церемонія «Люди Року-2016. Волинь» є однією із яскравих та грандіозних подій у Волині , яка збирає найповажніших людей області. Для всіх присутніх «Волинська фондова компанія» спільно із корпорацією AGCO представить найсучасніші високотехнологічні трактори: Massey Ferguson 8737  та Fendt 936.

В рамках заходу відбудеться нагородження людей, які здобули професійні досягнення, плідно працюючи, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне, культурне та економічне життя нашого краю та України. Також  захід дає можливість приєднатись до доброго вчинку, оскільки традиційно відбудеться благодійна акція «Бог у серцях». Зібрані кошти будуть виділені на лікування Керівнику Спілки воїнів АТО Волині -  Олегу Твердохлібу.

Цього року буде нагороджено не лише професіоналів та поважних людей, але й героїв АТО, з неймовірними історіями.