(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Західна філія - найкраща філія «ВФК» за результатами продажів ІІІ-го кварталу 2016 року!!!

01 Листопад 2016

У «Волинській фондовій компанії» впроваджена прогресивна програма «Системи градації та мотивації працівників департаменту техніки». Кожен з нас бажає досягти висот у своїй сфері діяльності. Адже перемога не тільки приносить доходи, але й стимулює до вищих професійних здобутків.

   

За результатами продажів кращою філією  lll-го  кварталу 2016 року стала  філія у м. Луцьку. Перемога була досягнута завдяки командній роботі, наполегливості та плідній праці. На чолі Західної філії стоїть директор – Покидюк Олександр Васильович. Західна філія не тільки отримала перемогу у програмі «Системи градації та мотивації працівників департаменту техніки», але й найкраще збагатила Західний регіон високопродуктивною технікою відомих брендів.

  

Переможці отримали приємні подарунки: сертифікат на придбання товарів у одному з найбільш відомих українських інтернет-магазинів – «Rozetka», можливість відсвяткувати перемогу у закладі міста за рахунок компанії та пам’ятний кубок, на якому було викарбовано привітання з перемогою.

Попереду ще безліч нагород, боротьбу за які вже розпочато! Кожна з філій «Волинської фондової компанії» має шанс стати кращою за підсумками ІV кварталу 2016 року. Тож вперед до перемог адже шанс на перемогу є абсолютно в кожного. Головне, вірити в себе і наполегливо працювати! Бажаємо усім успіхів!  І нехай переможуть найкращі!

«Чим наполегливіше ви працюєте, тим більш успішнішим ви стаєте»!