(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Активні працівники «Волинської фондової компанії» відпочивають у Закарпатті!!!

31 Жовтень 2016

Працівники «Волинської фондової компанії» за продуктивний робочий день і активний відпочинок! 

Цієї осені активні та сміливі працівники «Волинської фондової компанії» вирушили до прекрасного місця - Закарпаття. Корпоративний відпочинок в Закарпатті обрали ті, хто бажав отримати позитивні враження та емоції від спілкування, побачити палаюче розмаїття яскравих кольорів, якими спалахує осінь в горах , відчути спокійну і тиху велич карпатських гір, ознайомитись із Закарпатьськими замками зарядитись енергією лісу, річок та озер, сонця та гір.

Програма поїздки була насиченою та цікавою: першого дня підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба -  де з висоти можна було побачити перший білосніжний сніг, барвистий осінній пейзаж, вдихнути чисте повітря карпатських гір. 

Наступним місцем відпочинку була прогулянка на водопад Шипіт - один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Шумить "Шипіт", струмені води зриваються з 14-метрової висоти декілька каскадів і красиві бризки розсіюються. 

Вкінці насиченого дня всі мали чудову можливість поспілкуватись, один з одним, та посмакувати смачним шашликом.

Другого дня подорожі, працівники відвідали три повноцінних замки з неймовірними історіями: перший замок  графів Шенборнів, другий замок «Паланок», третій замок Замок Сент-Міклош. 

   

Заключним етапом поїздки була прогулянка по Мукачево та купання в Термальних водах Косино - найкращий варіант поєднання приємного з корисним!

Закарпаття, всім запам’ятається шквалом емоцій, приємною втомою і незабутніми враженнями!

Колектив «Волинської фондової компанії» вдячний керівництву компанії за чудовий та незабутній відпочинок у Закарпатті.