(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Початок виробництва нових тракторів Massey Ferguson 5700 і 6700 Series

18 Жовтень 2016

Всесвітньо відомий виробник Massey Ferguson, що входить до корпорації AGCO Corporation , розширює модельний ряд тракторів новими високопродуктивними моделями 5700 і 6700 Series. Пропонуючи видатні співвідношення власної маси і вантажопідйомності для тракторів в діапазоні потужностей двигунів від 100 до 130 кінських сил.

Нові трактори були представлені в 2016 році на виставці Farm Progress Show і приєднуються до нещодавно випущеної 4700 Series Massey Ferguson, щоб завершити формування нової глобальної серії моделями тракторів: MF5710 і MF5711. Новинки комплектуються двигунами 100л.с. і 110л.з , а моделі тракторів MF6712 і MF6713 мають потужність силових установок 120 л. с. і 130 л. с. відповідно.

Трактори серії 5700 і 6700 це надійні, потужні і універсальні машини для важких робіт. Ці працьовиті помічники пропонують користувачам високий рівень стилю і ергономіки конструкції, та відносяться до продукції преміум сегменту. Вони мають просте, інтуїтивно зрозуміле управління, що робить їх дуже доступними у використанні.

Трактори серії 5700 і 6700 обладнані кабінами, які забезпечують прекрасний круговий огляд і комфорт з надзвичайно низьким рівнем шуму.

Трактори 5700 Series оснащені приводом 4WD, мають максимально можливу вантажопідйомність триточкового задньої навіски 4,3 т. при повному ході 0,6 м. Трактори серії 6700 оснащені приводом 4WD, мають максимально можливу вантажопідйомність триточкового навішування 5,2 т при повному ході 0,6 м.

"Ми очікуємо, що ці машини будуть популярні у кормозаготівельників, а так само у молочних тваринницьких ферм та дрібних господарств, які потребують високої продуктивності без зайвих додаткових функцій, піднімають ціну, наближаючи вартість техніки до рівня преміальних тракторів.", - запевняє Уоррен Морріс, менеджер з маркетингу AGCO.

Обидві лінійки тракторів 5700 Series і 6700 Series обладнуються 4-циліндровим силовим агрегатом 4.4 L AGCO Power ™ відповідає вимогам за рівнем токсичності Tier-4 Final, оснащеним рампою високого тиску, із загальною паливною магістраллю прямого вприскування палива Common Rail, а також з турбонаддувом і проміжним охолодженням всмоктуваного повітря. Тут застосовано селективний каталітализатор відновлення (SCR), система емісії вихлопних газів двигунів дозволяє працювати з максимальною продуктивністю без рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) і фільтр сажі (DPF), який характеризується підвищеною витратою палива і трудомістким обслуговуванням для подальшої регенерації.

Всі моделі доступні в 4WD виконанні з 2-ух діапазонною Power-Shuttle трансмисією 12FX12R з електрогідравлічним джойстиком управління. Для операторів, що віддають перевагу більш простим рішенням, доступні моделі з 2WD приводом і 12FX12R трансмісією з перемиканням передач типу Syncro-Shuttle. Всі чотири моделі тракторів у двох нових серіях на заводі-виробника оснащуються радіальними тракторними шинами підвищеної стабільності під навантаженням і для зниження ущільнення ґрунту, а так само для підвищення комфорту оператора.

Великий трактор з високою продуктивністю гідравліки у комунальній категорії машин

У лінійці тракторів Global 5700 Series і 6700 застосований, здвоєний гідронасос з продуктивністю загального потоку 98 літрів в хвилину і заднім гідравлічним пультом дистанційного керування. Трактори стандартно поставляються з двома заводськими клапанами і додатковий третій клапан може бути встановлений дилером. Нові трактори оснащені стандартним 540/1000 ВМО, у тому числі з додатковим енергозберігаючим режимом в системі 540. Серед інших нововведень у серії 5700 і 6700 встановлений 80 амперний генератор змінного струму з 7-ми контактним роз'ємом припасування причепа і додатковим 30-ти амперним гніздом для допоміжної силової установки.

Глобальний розвиток і виробництво встановлює нові галузеві стандарти

Техніка Massey Ferguson Global серії 4700, 5700 і 6700 Series комунальних тракторів, є результатом найбільшого централізованого виробництва та проектування нового продукту в історії компанії AGCO. На основі обширних досліджень відгуків клієнтів, які експлуатують техніку AGCO по всьому світу, мобілізації всіх ресурсів і багатонаціонального інженерно-технічного досвіду, в результаті отримуємо трактори з дизайном 21-го століття і виробничі стандарти, що гарантують надійну експлуатацію і широкий спектр потужності, технічні характеристики та параметри, що задовольняють потреби найширшого кола клієнтів. Це стало можливо завдяки глобальному постачанню запчастин і сервісної підтримки AGCO через мережу більше 3000 дистриб'юторів і дилерів по всьому світу.

Джерело інформації -  https://engine-market.ua/nachalo-proizvodstva-novyh-traktorov-massey-ferguson-5700-i-6700-series-p7056/

РИНОК ТЕХНІКИ https://engine-market.ua/novosti/