(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Техніка від «Волинської фондової компанії» на виставці «AGRO-EXPO»

06 Жовтень 2016

На виставці «AGRO-EXPO» в м. Кропивницький «Волинська фондова компанія» на своїй виставковій площадці  представила техніку відомих європейських виробників. Відвідувачі мали можливість познайомитися з машинами від UNIA Group, MERLO та AGRISEM.

З 29.09.16 по 01.10.16, у м. Кропивницький відбулась Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2016, яка на сьогодні є найбільшою в Україні. Всесвітньо відомі бренди-виробники сільгосптехніки зібрались цієї осені та продемонстрували на виставкових площадках та в роботі свої новинки, а також ряд іншої популярної серед аграріїв техніки.

UNIA Group – підприємство з давньою історією. Сьогодні це один з найбільших виробників сільськогосподарської техніки в Європі. Завод був заснований 135 років тому в Німеччині на території Східної Пруссії, частина якої після 2-ї світової війни відійшла до Польщі. На воротах заводу гасло: «Німецькі технології, швецька сталь, польська душа». Саме так: сучасні технології, високоякісні матеріали й професійна робота дозволяють UNIA Group виробляти сучасну і надійну техніку за доступною ціною. Саме тому ця техніка користується високим попитом й експортується в 60 країн світу. Добре відома вона і в Україні. Наша компанія її успішно продає вже багато років.

Особливість підприємства UNIA Group полягає у використанні тільки найкращих комплектуючих і матеріалів. Так, усі робочі органи виготовляються зі шведської сталі, яка в Європі визнана найкращою. Усі провідні виробники ґрунтообробної техніки також замовляють сталь зі Швеції. Рами UNIA виготовляє з фінського профілю фірми RUUKKI. Це один з трьох світових заводів (в Європі - єдиний), що здатний виготовляти не зварний, а безшовний суцільнотягнутий товстостінний профіль, з якого виходить надійна міцна рама.

На цій виставці від UNIA Group "Волинська фондова компанія" представила чотири агрегати: ґрунтообробний дисковий агрегат ARES HP 8, обприскувач EUROPA 3024, розкидач органіки TYTAN 20 та оборотний напівнавісний восьмикорпусний плуг VIS XM.

Агрегат ARES НР 8 має ширину захвату 8 м. Це машина, що була розроблена на вимогу сучасних потреб сільгоспвиробників. Основний парк тракторів в Україні має потужність понад 300 к.с., тому був потрібний агрегат, що міг би працювати саме з тракторами 300-320 к.с.

По конструкції: кожний дисковий агрегат розташовано на окремій стійці і має одразу конструкційно запроектовані кути атаки й нахилу. Кути підібрано виходячи з багаторічного досвіду проектування і використання подібних агрегатів. Для кріплення диску використовується підшипниковий вузол зі спеціальним дворядним підшипником, що не потребує обслуговування. На агрегаті використовується конічний диск. Перевага цих дисків у тому, що при його зношуванні не змінюється якість роботи. У сферичного диска в міру того, як він стирається, змінюються кути й відповідно якість роботи знижується. Агрегати ARES НР можуть мати 4-, 6- та 8-ми метрове виконання. На кріпленні застосовується ластомерний матеріал, що запобігає перевантаженню, працюючи як амортизатор і створюючи віброефект під час роботи. Завдяки цій вібрації диск не забивається і краще розбиває грудки й вирівнює землю. В Україні цю модель ми продаємо другий рік, є агрегати, що вже пропрацювали по року. В результаті маємо тільки позитивні відгуки про нього.

Наступний наш експонат, від UNIA Group, який був представлений на виставці - обприскувач EUROPA 3024 (об’єм баку 3000 л, робоча ширина 24 м). Він має багату комплектацію й постачається одразу з пневмопідвіскою, що дозволяє йому працювати на швидкості до 16 км/год. Штанга кріпиться на паралелограмі і її амортизація відбувається в двох площинах. Цю схему вибрали кращі світові виробники. Для виготовлення бака використовується новітній матеріал – поліестер. Це сучасний композиційний матеріал, що має ряд переваг, порівняно з поліетиленом. Він міцний, має кілька шарів корду.Всередині бака знаходяться дві хвилясті перегородки – нівеліри, завдяки яким гасяться коливання рідини.

Виробник не економить на комплектуючих. Ці обприскувачі мають високоякісну 4-и рівневу систему фільтрації: крім всмоктувального фільтра, фільтра високого тиску, фільтра на шлангу, стоять ще секційні фільтри. Адже чим кращий рівень фільтрації, тим довше цей обприскувач прослужить. На обприскувачі встановлено надійний комп’ютер німецької фірми Müller-Elektronik.

Розкидач органіки серії TYTAN. UNIA Group є одним з найбільших у Європі виробників техніки для розкидання органіки. Завод виробляє щороку по 2500-3000 одиниць моделей TYTAN, оскільки вона користується попитом. Така популярність техніки UNIA пояснюється високою якістю та помірною ціною. Завод використовує найкращі комплектуючі відомих світових виробників: осі німецькі, профіль фінський. Добре збалансована конструкція, підресорене дишло, всередині встановлено надійний транспортер з найміцнішими ланцюгами 6-ї категорії. Зірочки виготовлені з високоякісної марганцевої сталі.

Важливо також відмітити, що навісні адаптери є швидкозмінними. Відкручуємо шість болтів і за 15 хвилин знімаємо і встановлюємо інший. Машина універсальна, і її можна використовувати для розкидання різних матеріалів. У даному випадку в нас встановлений адаптер під розкидання курячого посліду або дефекату. Це те, що в Україні користується найбільшим попитом. У цьому адаптері зверху розташовано два шнеки з ножами, що використовуються для подрібнення, а знизу дві тарілки, що розкидають масу з високою рівномірністю й точністю на ширину до 24 м. Також ми продаємо адаптери для розкидання коров’ячого гною. Розкидачі TYTAN випускаються об’ємом 20, 24, 30 та 36 м3 під трактори різного класу потужності.

Також ми пропонуємо до огляду напівнавісний восьмикорпусний плуг UNIA VIS XM, що агрегатується з тракторами 300-320 к.с. Ця модель плугів може мати від 5 до 9 корпусів. Подібних плугів від UNIA в Україні працює вже багато.

Сьогодні UNIA Group виробляє безліч різноманітних агрегатів. На заводах компанії працює понад 1500 робітників. А починалося все в 1882 році з заводу, що виготовляв плуги. Отже, величезний досвід виробництва, виготовлення робочих органів з чудової шведської сталі, високоякісна німецька гідравліка, надійні товстостінні рами наділяють наші плуги високими технічними характеристиками. Наші плуги мають стандартну висоту 85 см під рамою і відстань між корпусами по 1 м, що дозволяє їм працювати в будь-яких умовах з великими рослинними рештками і якісно заорювати кукурудзу. UNIA Group при розробці своїх плугів ставить завдання: щоб була якісна оранка й при цьому щоб була не висока витрата палива. І все це за помірну ціну.

Наступний наш експонат – телескопічний навантажувач MERLO TURBO FARMER TF38.7. Нумерація в назві показує, що він здатний піднімати вантаж 3800 кг на висоту 7 м.

Зовсім недавно «Волинська фондова компанія» стала дилером одного з провідних світових виробників телескопічних навантажувачів – італійської фірми MERLO. Ця фірма – один із виробників і один із лідерів ринку, а ще вважається №1 в світі з технологій безпеки подібної техніки. Тільки у MERLO є спеціальне підсилення рами трубою з двох боків, що забезпечує більшу жорсткість, міцність і надійність, а сама рама помітно товща. Завдяки якісній гідравліці й кінематичній схемі цей навантажувач має наразі одні з найкращих експлуатаційних характеристик. У таких машин є дві основні характеристики: максимальна вантажопідйомність при максимальній висоті (3800 на висоту 6,2 м і 3500 на висоту 7 м) та максимальна вантажопідйомність при повному вильоті стріли (1600 кг). Такі чудові характеристики з великим запасом вантажопідйомності дають можливість працювати продуктивно й безпечно.

Серед експонатів «Волинської фондової компанії» на виставці була представлена техніка відомого французького виробника AGRISEM International - культиватор чизельний AGRISEM Cultiplow Platinum. Це надійні, зручні в експлуатації агрегати з посиленою конструкцією рами 200х200 мм що дають можливість працювати на глибину від 15 до 45 см.

Загалом виставка «АгроЕкспо-2016» пройшла успішно. Виставка, об'єднала всю галузь в одному місці в один час. Дала можливість насолодитись приємним спілкуванням, гарною атмосферою, та ознайомитись з новітніми технологіями і актуальними  пропозиціями для сільського господарства.